Lenovo ThinkPad T1g Gen 8 Intel Core Ultra 7 265H Laptop 40,6 cm (16") WQUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Engels Zwart
Offer details
Beschrijving
Uitzonderlijke kracht en draagbaarheid
De 16" Lenovo ThinkPad T1g Gen 8-laptop is ontworpen voor professionals die topprestaties in een gestroomlijnde, draagbare behuizing vereisen. De laptop is uitgerust met Intel® Core™ Ultra (serie 2) processors en NVIDIA® GeForce RTX® grafische kaarten. Dit maakt hem ideaal voor veeleisende gebruikers, zoals digitale contentmakers en gamers.
AI-GESTUURDE EFFICIËNTIE
Maak je werk gemakkelijker en behaal snellere resultaten
Transformeer je workflow en verhoog je productiviteit met de geavanceerde AI-verwerkingskracht. Vereenvoudig taken, automatiseer processen en werk slimmer met door AI gestuurde tools die moeiteloos in professionele toepassingen kunnen worden geïntegreerd. Bereik snellere iteraties en efficiëntere contentcreatie — ideaal voor professionals die snelle en effectieve resultaten willen behalen.
PRACHTIG BEELDSCHERM
Helderheid en perfectie in elke pixel
De 16ʺ ThinkPad T1g Gen 8 geeft gebruikers een unieke ervaring met geavanceerde opties voor beeldschermen, waaronder Tandem OLED (T-OLED)-technologie. Geniet van een adembenemende kleurnauwkeurigheid, een hoog contrast en een ongekende helderheid. Hij is speciaal ontworpen voor digitale contentmakers en gamers en biedt uitstekende helderheid buitenshuis en efficiënt energiegebruik voor topprestaties onderweg.
BETROUWBAARHEID EN SAMENWERKING
Duurzaamheid
Ons doel is om slimmere technologie te leveren die een betere, duurzamere toekomst creëert voor onze klanten, gemeenschappen en de planeet. Daarom streven we naar toonaangevende keurmerken en certificeringen die onze toewijding aan duurzaam productontwerp bevestigen. Samen kunnen we bouwen aan een slimmere toekomst voor iedereen.
Specificaties kunnen verschillen per regio/model.
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Clamshell |
| Materiaal behuizing | Aluminium |
| Gecertificeerd Refurbished | Nee |
| Beeldscherm | |
| HD type | WQUXGA |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Resolutie | 3840 x 2400 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid | 800 cd/m² |
| Typische contrastverhouding | 1500:1 |
| Soort paneel | IPS |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| RGB-kleurruimte | DCI-P3 |
| Kleurbereik | 100 procent |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | DisplayHDR 400, Dolby Vision |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Processor | |
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
| Processormodel | 265H |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,3 GHz |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Processor aantal threads | 16 |
| Processor cache | 24 MB |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processor basisvermogen | 28 W |
| Maximaal turbovermogen | 115 W |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 1,7 GHz |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,2 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4,5 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5,3 GHz |
| Prestatiekernen | 6 |
| Efficiënte kernen | 8 |
| Basissnelheid van cores met laag energieverbruik | 700 MHz |
| Maximale turbosnelheid van cores met laag energieverbruik | 2,5 GHz |
| Cores met laag energieverbruik | 2 |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Totale processorprestaties tot | 97 TOPs |
| NPU-prestaties tot | 13 TOPs |
| GPU-prestaties tot | 75 TOPs |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 7467 MHz |
| Maximum intern geheugen | 32 GB |
| Geheugen form factor | LPCAMM2 |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Opslagmedia | |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| NVMe | Ja |
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Arc Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel Arc 140T |
| Discreet grafische adapter model | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Specifiek grafisch geheugentype | GDDR7 |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Grafische geheugen | 8 GB |
| Fabrikant van aparte grafische adapter | NVIDIA |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Audio | |
| Audiochip | Cirrus Logic CS42L43 |
| Aantal microfoons | 2 |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 5 MP |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Windows Hello | Ja |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Netwerk | |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet LAN | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Soort antenne | 2x2 |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 1 |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| USB Sleep-and-Charge poorten | 1 |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Aantal Thunderbolt 5-poorten | 2 |
| Intel® Thunderbolt 5 | Ja |
| Prestatie | |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | ThinkPad UltraNav |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Copilot-toets | Ja |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Taal besturingssysteem | Engels, Frans, Duits, Nederlands, Italiaans |
| Meegeleverde software | Intel Connectivity Performance Suite + Lenovo AI Now |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterijcapaciteit | 90 Wh |
| Snel opladen | Ja |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 140 W |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Beveiliging | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen, Supervisor |
| Windows Hello | Ja |
| Smart card-lezer | Nee |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | 5 - 43 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Certificaten | |
| Certificering | TCO MIL-STD-810H Eyesafe Certified 2.0 TÜV Rheinland Low Blue Light |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,84 kg |
| Breedte | 354,3 mm |
| Diepte | 241 mm |
| Hoogte (voorzijde) | 9,9 mm |
| Hoogte (achterzijde) | 1,58 cm |
| Verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Technische details | |
| Grafische geheugen | 8 GB |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Overige specificaties | |
| Audiosysteem | Dolby Atmos |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |