Lenovo ThinkVision P34WD-40 Monitor
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 64ADGAT1EU
- EAN: 0198156243645
Offer details
Handelsprijzen
Redenen om te kopen
<p>Verbetert je werkervaring</p>
Ga voor duurzaamheid zonder in te leveren op prestaties. Het ThinkVision P34WD-40-beeldscherm is ontwikkeld met aandacht voor duurzaamheid en een minimale impact op het milieu gedurende de volledige levenscyclus van het product.
<p font-size:="36px">Resolutie en helderheid</p>
Een 34-inch WHD-beeldscherm (3440 x 1440) levert scherpe beelden en een ruim scherm, perfect voor nauwkeurig werk


<p font-size:="36px">Helder beeldscherm met kleurnauwkeurigheid</p>
Beeldschermen met een breed kleurengamma bieden een breder spectrum aan tinten en kleuren, waardoor elk beeld levendiger en natuurgetrouwer wordt.( 98% DCI P3 met Delta E<2-kleurkalibratie)
<p font-size:="36px">Comfortabel en aangenaam voor je ogen</p>
Natuurlijke Low Blue Light-weergave zonder dat de kleurprestaties worden beïnvloed. Het beeldscherm is Eye Comfort- en EyeSafe-gecertificeerd. Lenovo Natuurlijke Low Blue Light-modus versus de conventionele blauwfiltermodus.


<p font-size:="36px">Zeer dunne rand</p>
ThinkVision-beeldscherm met ultradunne randen aan alle vier de zijden, ideaal voor elke moderne werkplek
<p>Gemakkelijk toegankelijk</p>
Eén kabeloplossing levert tegelijkertijd stroom, gegevens en netwerk met een vermogen tot 140 W. De ingebouwde RJ45-poorten met 2,5 Gbps Ethernet zorgen voor een snelle, stabiele en veilige internetverbinding. Met de KVM/eKVM-functie kunnen gebruikers moeiteloos wisselen tussen twee aangesloten pc's. Dankzij de PIP- en PBP-functie kunnen gebruikers efficiënter beelden van verschillende signalen bekijken.

<p>Maak eenvoudig verbinding</p>
Biedt 2 x USB (voor DT of laptop) upstream- en 5 x USB downstream-poorten voor eenvoudige toegang
<p>Videogesprekservaring</p>
Een speciale USB-poort voor de modulaire VoIP-oplossing – ThinkVision MC60-webcam* – zorgt voor een ongelooflijke videoconferentie-ervaring


<p>Effectief opladen</p>
Voed je apparaten met een enkele kabelverbinding met een PD 3.1-stroomvoorziening tot 140 W.
<p>Netwerkbeheerbaarheid</p>
De ingebouwde RJ45-poort met 2,5 Gpbs Ethernet zorgt voor een snelle, stabiele en veilige internetverbinding voor naadloze workflows


<p>Ondersteuning voor KVM/eKVM</p>
Met de KVM-functionaliteit (eKVM) kunnen gebruikers verbinding maken met meerdere hosts op hetzelfde beeldscherm en tussen hen schakelen via sneltoetsen of de beeldschermknop.
<p>Lenovo Display Fleet Manager</p>
Met de Lenovo Display Fleet Manager-software kunnen IT-beheerders hun apparaten en beeldschermen efficiënter beheren, met gemakkelijke firmware-updates en snelle toegang tot instellingen. Met Lenovo Display Fleet Manager kun je de weergave-instellingen eenvoudig aanpassen.

<p>Gemaakt met betere materialen</p>
De ThinkVision Gen 40-beeldschermen zijn gemaakt van gerecycled materiaal dat voldoet aan de strenge industrienormen en dragen bij aan een milieuvriendelijke werkplek. De ThinkVision P34WD-40 is gemaakt van tot wel 100% gerecycled aluminium, 95% PCC (post-consumer content) gerecycled plastic, 50% gerecycled staal en 20% gerecycled glas.
<p font-size:="36px">Energiebesparingscalculator</p>
Ontdek hoeveel je kunt besparen op energie met de Energiebesparingscalculator! Besparingscalculator Voer de gegevens van je huidige en nieuwe apparaten in en ontvang direct een schatting van je energie- en kostenbesparingen.Link naar website: Energiebesparingscalculator


<p font-size:="36px">Uitstekende energiebesparingen</p>
30% minder stroomverbruik dan de ENERGY STAR-norm voor dit beeldscherm! De ThinkVision P34WD-40 is uitgerust met geavanceerde paneeltechnologie en door AI gestuurde energiebesparende functies om het verbruik te verlagen zonder in te boeten aan de beeldkwaliteit.
Beschrijving
Specificaties
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Helderheid (typisch) | 350 cd/m² |
| Beeldscherm vorm | Gebogen |
| Beeldschermdiagonaal | 86,4 cm (34") |
| Responstijd | 6 ms |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 21:9 |
| Resolutie | 3440 x 1440 Pixels |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| Display technologie | LCD |
| Typische contrastverhouding | 2000:1 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 3000000:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,2325 x 0,2325 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 80 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,5 cm |
| HD type | Wide Quad HD |
| Pixeldichtheid | 110 ppi |
| Kleurbereik | 98 procent |
| Backlight type | W-LED |
| Responstijd (snel) | 4 ms |
| Touchscreen | Nee |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Soort paneel | IPS |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Gleurengamma DCI-P3 | 98 procent |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Schermkrommingsclassificatie | 3800R |
| LED backlight | Ja |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3, sRGB |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Netwerk | |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Prestatie | |
| AMD FreeSync | Nee |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Multimedia | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 6 W |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Energie | |
| Lengte stroomkabel | 1,8 m |
| Soort voeding | Intern |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Vermogensverbruik (max) | 250 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 28 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | E |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 26 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 43 kWu |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | ENERGY STAR Certified, TCO 10, TCO Edge 2.1, EPEAT Gold Eyesafe Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV In-Plane Switching Black, TÜV Rheinland Flicker Free, TÜV Rheinland Eye Comfort (5 Stars) |
| Kleurnaam | Eclipse Black |
| Poorten & interfaces | |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-B, USB Type-C |
| Aantal upstream-poorten | 2 |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 5 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 2 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| HDMI | Ja |
| HDMI versie | 2.1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 140 W |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 1 |
| Aantal USB Type-C-upstreampoorten | 1 |
| Aantal DisplayPort-uitgangen | 1 |
| DisplayPort-uitgangsversie | 1.4 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Ergonomie | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Draaibaar | Ja |
| Horizontaal draaibaar | -45 - 45° |
| Bereik kantelhoek | -5 - 23,5° |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 15,5 cm |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 817,1 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 220 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 548,8 mm |
| Bezel breedte (zijkant) | 2 mm |
| Bezel breedte (bovenkant) | 2 mm |
| Bezel breedte (onderkant) | 1,27 cm |
| Hoogte (zonder voet ) | 358,6 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 82,2 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 817,1 mm |
| Gewicht (met standaard) | 10 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 7,2 kg |
| Breedte verpakking | 905 mm |
| Diepte verpakking | 174 mm |
| Hoogte verpakking | 470 mm |
| Gewicht verpakking | 14,7 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 905 mm |
| Diepte verpakking | 174 mm |
| Hoogte verpakking | 470 mm |
| Gewicht verpakking | 14,7 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Lengte stroomkabel | 1,8 m |
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, Stroom, USB Type-A naar USB Type-B, USB Type-C naar USB Type-C |
| DisplayPort-kabellengte | 1,8 m |
| Inhoud van de verpakking | |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Lengte stroomkabel | 1,8 m |
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, Stroom, USB Type-A naar USB Type-B, USB Type-C naar USB Type-C |
| DisplayPort-kabellengte | 1,8 m |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Gold, TCO |
| Technische details | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Gold, TCO |
| Soort voeding | Intern |
| Gewicht (met standaard) | 10 kg |
| Touchscreen | Nee |
| Overige specificaties | |
| Certificering | ENERGY STAR Certified, TCO 10, TCO Edge 2.1, EPEAT Gold Eyesafe Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV In-Plane Switching Black, TÜV Rheinland Flicker Free, TÜV Rheinland Eye Comfort (5 Stars) |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Vermogensverbruik (max) | 250 W |
| Hoogte (zonder voet ) | 358,6 mm |
| HDMI | Ja |
| Diepte ( zonder voet ) | 82,2 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 817,1 mm |
| USB Power Delivery tot max. | 140 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Soort voeding | Intern |
| Lengte stroomkabel | 1,8 m |
| Ethernet LAN | Ja |
| Touchscreen | Nee |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Gleurengamma DCI-P3 | 98 procent |
| Certificaten | |
| Certificering | ENERGY STAR Certified, TCO 10, TCO Edge 2.1, EPEAT Gold Eyesafe Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution), TÜV In-Plane Switching Black, TÜV Rheinland Flicker Free, TÜV Rheinland Eye Comfort (5 Stars) |