Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Camera HD-type | Full HD |
| Maximale videoresolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Maximale beeldsnelheid | 30 fps |
| Ondersteunde video-modi | 1080p |
| Zoomcapaciteit | Ja |
| Face tracking | Ja |
| Diagonaal gezichtsveld | 90° |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Privacycamera | Ja |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
| Design | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Interface | USB 2.0 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Stroomvoorziening via USB | Ja |
| Montagewijze | Standaard |
| Bereik kantelhoek | -25 - 25° |
| Certificering | CE for EU/EFTA, FCC and ICES for North America, CB(62368 -1), KCC for South Korea, BSMI for TW, UKR for Ukraine, UKCA for UK SASO for Saudi Arabia, EAC for Russia/CU, VCCI for Japan, NOM for Mexico BIS for India |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 123,2 mm |
| Diepte | 41,5 mm |
| Hoogte | 152 mm |
| Gewicht | 136,8 g |
| Verpakking | |
| Aantal | 1 |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 172 mm |
| Diepte verpakking | 100 mm |
| Hoogte verpakking | 55 mm |
| Gewicht verpakking | 211,2 g |
| Microfoon | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Overige specificaties | |
| Stroomvoorziening via USB | Ja |