Lenovo ThinkVision P24QD-40 Monitor
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 64B1GAT1EU
- EAN: 0198156544872
Offer details
Redenen om te kopen

<p>Indrukwekkend heldere beelden</p>
Geniet van extreem gedetailleerde en kleurnauwkeurige visuals vanuit alle hoeken op het IPS-paneel met een QHD-resolutie en een in de fabriek gekalibreerde 99% sRGB-kleurruimte.
<p>Slimme en variabele verversingssnelheid</p>
Geniet van vloeiende beelden en bespaar energie met de variabele verversingssnelheid van 48-120 Hz*


Optimaal oogcomfort
Werk urenlang comfortabel, zonder vermoeide ogen dankzij de Eye Comfort 5-sterrencertificering en de Eyesafe 2.0-certificering van TÜV Rheinland.
All-in-one-dockingoplossing
Sluit je laptop naadloos en met één oplaadkabel aan op een dockingstation met een vermogen tot 140 W en 2,5 G Ethernet, waardoor deze oplossing ideaal is voor jouw digitale werkplek.


Extra schermruimte
Verbeter je multitasking door tot 4 beeldschermen aan elkaar te koppelen met de ultradunne randen aan de vier zijden voor een meeslepende werkomgeving.
Naadloze connectiviteit
Verhoog de productiviteit van al je workflows door alle compatibele apparaten via de ingebouwde USB-hub van het scherm aan te sluiten.


Handige modulaire ondersteuning
Sluit de ThinkVision Modular MC60-webcam en de MS30-soundbar via de USB-A-poort aan de bovenkant aan en verbeter de audio- en camerakwaliteit. Vermijd rommelige kabels op je bureau met de schermbevestiging van de Lenovo Tiny-pc.
Beschrijving
Specificaties
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Beeldschermdiagonaal | 60,5 cm (23.8") |
| Responstijd | 6 ms |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Resolutie | 2560 x 1440 Pixels |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| Display technologie | LCD |
| Typische contrastverhouding | 1500:1 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 3000000:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,2058 x 0,2058 mm |
| Grootte beeld (verticaal) | 52,7 cm |
| Grootte beeld (diagonaal) | 29,6 cm |
| HD type | Quad HD |
| Pixeldichtheid | 123 ppi |
| Kleurbereik | 99 procent |
| Backlight type | W-LED |
| Responstijd (snel) | 4 ms |
| Touchscreen | Nee |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Soort paneel | IPS |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Schermdiameter in centimeters | 60,5 cm |
| LED backlight | Ja |
| Kleurstandaard gamut | Rec. 709 |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 2500 Mbit/s |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Prestatie | |
| AMD FreeSync | Nee |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Multimedia | |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Energie | |
| Lengte stroomkabel | 1,8 m |
| Soort voeding | Intern |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Vermogensverbruik (max) | 210 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 16,5 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | D |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | F |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 14 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 22 kWu |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
| Certificering | ENERGY STAR Certified,TCO 10.0, TCO Edge 2.1, EU Energy Efficiency Level (Level-D), EPEAT Gold TÜV Rheinland Eye Comfort 5 Stars, Eyesafe Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution) |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Afneembare standaard | Ja |
| Kleurnaam | Eclipse Black |
| Poorten & interfaces | |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-B, USB Type-C |
| Aantal upstream-poorten | 2 |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 4 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 1 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| HDMI | Ja |
| HDMI versie | 2.1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 140 W |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 1 |
| Aantal USB Type-C-upstreampoorten | 1 |
| Ingebouwde KVM schakelaar | Ja |
| Aantal DisplayPort-uitgangen | 1 |
| DisplayPort-uitgangsversie | 1.4 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 2500 Mbit/s |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Ergonomie | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Draaibaar | Ja |
| Horizontaal draaibaar | -45 - 45° |
| Bereik kantelhoek | -5 - 23,5° |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Scharnier | Ja |
| Pivot hoek | -90 - 90° |
| Plug and play | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 15,5 cm |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 539,8 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 190 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 505,8 mm |
| Bezel breedte (zijkant) | 2 mm |
| Bezel breedte (bovenkant) | 2 mm |
| Bezel breedte (onderkant) | 1,15 cm |
| Hoogte (zonder voet ) | 315,8 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 45,3 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 539,8 mm |
| Gewicht (met standaard) | 5,6 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 3,6 kg |
| Breedte verpakking | 730 mm |
| Diepte verpakking | 123 mm |
| Hoogte verpakking | 420 mm |
| Gewicht verpakking | 8,4 kg |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 730 mm |
| Diepte verpakking | 123 mm |
| Hoogte verpakking | 420 mm |
| Gewicht verpakking | 8,4 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Lengte stroomkabel | 1,8 m |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, Stroom, USB Type-A naar USB Type-B, USB Type-C naar USB Type-C |
| DisplayPort-kabellengte | 1,8 m |
| Inhoud van de verpakking | |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Lengte stroomkabel | 1,8 m |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde kabels | DisplayPort, Stroom, USB Type-A naar USB Type-B, USB Type-C naar USB Type-C |
| DisplayPort-kabellengte | 1,8 m |
| Overige specificaties | |
| Certificering | ENERGY STAR Certified,TCO 10.0, TCO Edge 2.1, EU Energy Efficiency Level (Level-D), EPEAT Gold TÜV Rheinland Eye Comfort 5 Stars, Eyesafe Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution) |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 2500 Mbit/s |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Vermogensverbruik (max) | 210 W |
| Snelstartgids | Ja |
| Hoogte (zonder voet ) | 315,8 mm |
| HDMI | Ja |
| Diepte ( zonder voet ) | 45,3 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 539,8 mm |
| USB Power Delivery tot max. | 140 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Soort voeding | Intern |
| Lengte stroomkabel | 1,8 m |
| Ethernet LAN | Ja |
| Touchscreen | Nee |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Type verpakking | Doos |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Certificaten | |
| Certificering | ENERGY STAR Certified,TCO 10.0, TCO Edge 2.1, EU Energy Efficiency Level (Level-D), EPEAT Gold TÜV Rheinland Eye Comfort 5 Stars, Eyesafe Display 2.0, TÜV Low Blue Light (Hardware solution) |
| Technische details | |
| Soort voeding | Intern |
| Gewicht (met standaard) | 5,6 kg |
| Touchscreen | Nee |