Lenovo ThinkVision P27QD-40 Monitor
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 64B3GAT2EU
- EAN: 0198156536532
Offer details
Handelsprijzen
Redenen om te kopen
<p>Ontworpen voor professionele productiviteit</p>
Streef naar duurzaamheid zonder in te boeten aan de prestaties. Het ThinkVision P27QD-40-beeldscherm is ontworpen met het oog op het milieu en heeft een verminderde impact op het milieu gedurende de hele levenscyclus van het product.
<p font-size:="36px">Resolutie en helderheid</p>
Een 27-inch QHD-beeldscherm (2560 x 1440) biedt scherpe beelden en een ruim scherm, ideaal voor gedetailleerd werk.


<p font-size:="36px">Helder beeldscherm met kleurnauwkeurigheid</p>
Beeldscherm met breed kleurengamma voor een ruimere schakeling van tinten en kleuren, waardoor elk beeld levendiger en natuurgetrouwer wordt. 98 % DCI P3 met delta E>2 kleurkalibratie)
<p font-size:="36px">Comfortabel en aangenaam voor je ogen</p>
Natuurlijke Low Blue Light-weergave zonder dat de kleurprestaties worden beïnvloed. Het beeldscherm is Eye Comfort- en EyeSafe-gecertificeerd. Lenovo Natuurlijke Low Blue Light-modus versus de conventionele blauwfiltermodus.


<p font-size:="36px">Zeer dunne rand</p>
ThinkVision-beeldscherm met ultradunne randen aan alle vier de zijden, ideaal voor elke moderne werkplek
<p>Gemakkelijk toegankelijk</p>
Eén kabeloplossing levert tegelijkertijd stroom, gegevens en netwerk met een vermogen tot 140 W. De ingebouwde RJ45 met 2,5 Gbps Ethernet-poorten zorgt voor een snelle, stabiele en veilige internetverbinding. Met de KVM/eKVM-functie kunnen gebruikers moeiteloos wisselen tussen twee aangesloten pc's. Dankzij de PIP- en PBP-functie kunnen gebruikers efficiënter beelden van verschillende signalen bekijken.

<p>Maak eenvoudig verbinding</p>
Biedt 2 upstream USB-poorten (voor DT of laptop) en 5 downstream USB-poorten voor eenvoudige toegang.
<p>Videogesprekken</p>
Een aparte USB-poort voor de modulaire VoIP-oplossing ThinkVision MC60-webcam* maakt ongelooflijke videoconferenties mogelijk


<p>Effectief opladen</p>
Voed je apparaten met een enkele kabelverbinding met een PD 3.1-stroomvoorziening tot 140 W.
<p>Netwerkbeheerbaarheid</p>
De ingebouwde RJ45-poorten met 2,5 Gbps Ethernet bieden een snelle, stabiele en veilige internetverbinding voor naadloze workflows


<p>Ondersteuning voor KVM/eKVM</p>
Met de KVM-functionaliteit (eKVM) kunnen gebruikers verbinding maken met meerdere hosts op hetzelfde beeldscherm en tussen hen schakelen via sneltoetsen of de beeldschermknop.
<p>Lenovo Display Fleet Manager</p>
Met de Lenovo Display Fleet Manager-software kunnen IT-beheerders hun apparaten en beeldschermen efficiënter beheren, met gemakkelijke firmware-updates en snelle toegang tot instellingen. Met Lenovo Display Fleet Manager kun je de weergave-instellingen eenvoudig aanpassen.

<p font-size:="36px">Gemaakt met betere materialen</p>
De ThinkVision Gen 40-beeldschermen zijn gemaakt van gerecycled materiaal dat voldoet aan de strenge industrienormen en dragen bij aan een milieuvriendelijke werkplek. De ThinkVision P27QD-40 is gemaakt van tot 100 % gerecycled aluminium, 95 % gerecycled PCC (post-consumer content), 50 % gerecycled staal en 20 % gerecycled glas.
<p font-size:="36px">Energiebesparingscalculator</p>
Ontdek hoeveel je kunt besparen op energie met de Energiebesparingscalculator! Besparingscalculator Voer de gegevens van je huidige en nieuwe apparaten in en ontvang direct een schatting van je energie- en kostenbesparingen.Website link: Energy Savings Calculator


<p font-size:="36px">Uitstekende energiebesparingen</p>
30 % minder stroomverbruik dan de ENERGY STAR-vereisten voor dit beeldscherm. <br>Toonaangevende paneeltechnologie van de ThinkVision P27QD-40 met energiebesparende functies.
<p>Multifunctionele ergonomische standaard</p>
Geniet van een verbeterde gebruikerservaring waarbij comfort en gemak centraal staan met de ThinkVision P27QD-40 beeldscherm. Bespaar ruimte en zorg voor opgeruimd kabelbeheer. Een volledig functionele ergonomische standaard met een groter verstelbereik, inclusief de hoogte aanpassen en kantelen, zorgt ervoor dat je het beeldscherm perfect kunt positioneren voor maximaal comfort. De P27QD-40 biedt ook een telefoonhouder voor meer flexibiliteit.
Beschrijving
Specificaties
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Helderheid (typisch) | 350 cd/m² |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Responstijd | 6 ms |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Resolutie | 2560 x 1440 Pixels |
| Maximale refresh snelheid | 120 Hz |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 98 procent |
| Display technologie | LED |
| Typische contrastverhouding | 1500:1 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 3000000:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,2331 x 0,2331 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 60,9 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 35,2 cm |
| HD type | Wide Quad HD |
| Pixeldichtheid | 109 ppi |
| Kleurbereik | 98 procent |
| Backlight type | W-LED |
| Responstijd (snel) | 4 ms |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Kleurdiepte | 10 Bit |
| Gleurengamma DCI-P3 | 98 procent |
| Schermdiameter in centimeters | 68,6 cm |
| LED backlight | Ja |
| Kleurstandaard gamut | DCI-P3, sRGB |
| Type reactietijdmeting | GTG (Gray to Gray) |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Prestatie | |
| AMD FreeSync | Nee |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Multimedia | |
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart, Rood |
| Certificering | ENERGY STAR Certified, TCO 10, TCO Edge 2.1, EU Energy Efficiency Level (Level-D), EPEAT Gold, TÜV Rheinland Eye Comfort (5 Stars), Eyesafe Display 2.0 |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Afneembare standaard | Ja |
| Kleurnaam | Raven Black |
| Poorten & interfaces | |
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Versie USB-hub | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-B, USB Type-C |
| Aantal upstream-poorten | 2 |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 4 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 1 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| HDMI | Ja |
| HDMI versie | 2.1 |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery tot max. | 140 W |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 1 |
| Aantal USB Type-C-upstreampoorten | 1 |
| Ingebouwde KVM schakelaar | Ja |
| Aantal DisplayPort-uitgangen | 1 |
| DisplayPort-uitgangsversie | 1.4 |
| Aantal downstreampoorten | 4 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ergonomie | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Draaibaar | Ja |
| Horizontaal draaibaar | -45 - 45° |
| Bereik kantelhoek | -5 - 23,5° |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Scharnier | Ja |
| Pivot hoek | -90 - 90° |
| Picture-in-Picture | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 15,5 cm |
| Energie | |
| Soort voeding | Intern |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Vermogensverbruik (max) | 5 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 15 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | D |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | F |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 17,1 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 22,3 kWu |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Temperatuur bij opslag | -20 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 613,4 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 195 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 539,1 mm |
| Bezel breedte (zijkant) | 2 mm |
| Bezel breedte (bovenkant) | 2 mm |
| Bezel breedte (onderkant) | 1,15 cm |
| Hoogte (zonder voet ) | 357 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 46 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 613,4 mm |
| Gewicht (met standaard) | 6,8 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 4,6 kg |
| Breedte verpakking | 693 mm |
| Diepte verpakking | 150 mm |
| Hoogte verpakking | 422 mm |
| Gewicht verpakking | 9,4 kg |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 693 mm |
| Diepte verpakking | 150 mm |
| Hoogte verpakking | 422 mm |
| Gewicht verpakking | 9,4 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Overige specificaties | |
| Certificering | ENERGY STAR Certified, TCO 10, TCO Edge 2.1, EU Energy Efficiency Level (Level-D), EPEAT Gold, TÜV Rheinland Eye Comfort (5 Stars), Eyesafe Display 2.0 |
| Vermogensverbruik (max) | 5 W |
| Hoogte (zonder voet ) | 357 mm |
| HDMI | Ja |
| Diepte ( zonder voet ) | 46 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 613,4 mm |
| USB Power Delivery tot max. | 140 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Soort voeding | Intern |
| Ethernet LAN | Ja |
| Touchscreen | Nee |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Gleurengamma DCI-P3 | 98 procent |
| Type verpakking | Doos |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Certificaten | |
| Certificering | ENERGY STAR Certified, TCO 10, TCO Edge 2.1, EU Energy Efficiency Level (Level-D), EPEAT Gold, TÜV Rheinland Eye Comfort (5 Stars), Eyesafe Display 2.0 |
| Technische details | |
| Soort voeding | Intern |
| Gewicht (met standaard) | 6,8 kg |
| Touchscreen | Nee |