| Prestatie |
|---|
| Type product | Headset |
| Microfoontype | Boom/ingebouwde microfoon |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor/callcenter |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Snoerlengte | 1,3 m |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Certificering | CB, BQB, CE, TUV mark, UKCA, RCM, EAC, cTUVus, FCC, ICES, WPC, SRRC, SIRIM, KC, IMDA, SDPPI, JRF |
| Kleur kabel | Zwart |
| Soort bediening | Knoppen |
| LED-indicatoren | Ja |
| Bedieningstoetsen | ANC control, Microsoft Teams button, Dempen, Afspelen/pauze, Spraakassistent, Volume +, Volume - |
| Aantal gelijktijdig verbonden apparaten (max) | 2 |
| Design |
|---|
| Type product | Headset |
| Microfoontype | Boom/ingebouwde microfoon |
| Headset type | Stereofonisch |
| Draagwijze | Hoofdband |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | CB, BQB, CE, TUV mark, UKCA, RCM, EAC, cTUVus, FCC, ICES, WPC, SRRC, SIRIM, KC, IMDA, SDPPI, JRF |
| Soort bediening | Knoppen |
| Poorten & interfaces |
|---|
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| USB-aansluiting | Ja |
| USB-connector | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Aansluitbereik | 30 m |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Snoerlengte | 1,3 m |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Kleur kabel | Zwart |
| Hoofdtelefoon |
|---|
| Positie speakers koptelefoon | Supraaural |
| Frequentiebereik koptelefoon | 20 - 20000 Hz |
| Impedantie | 32 Ohm |
| Gevoeligheid koptelefoon | 115 dB |
| Diameter van de luidspreker | 4 cm |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 2 procent |
| Microfoon |
|---|
| Microfoontype | Boom/ingebouwde microfoon |
| Microphone direction type | Unidirectionele/omnidirectionele microfoon |
| Microfoon mute | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Ruisonderdrukking microfoon | Ja |
| Regeleenheid |
|---|
| Soort bediening | Knoppen |
| Accu/Batterij |
|---|
| Continue audio-afspeeltijd | 60 uur |
| Capaciteit van de accu/batterij | 640 mAh |
| Accu/Batterij voltage | 5 V |
| Indicatie |
|---|
| LED-indicatoren | Ja |
| Minimale systeemeisen |
|---|
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Ondersteunt Windows | Windows 10 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Eisen aan de omgeving |
|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
| Gewicht en omvang |
|---|
| Gewicht | 165 g |
| Verpakking |
|---|
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 194 mm |
| Diepte verpakking | 161 mm |
| Hoogte verpakking | 51 mm |
| Gewicht verpakking | 365 g |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C |
| Inhoud van de verpakking |
|---|
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C naar USB Type-C |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Opbergetui | Ja |
| Energie |
|---|
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Certificaten |
|---|
| Gecertificeerd voor Microsoft Teams | Ja |
| Leveranciersinformatie |
|---|
| Oplaadtijd | 120 min |
| Overige specificaties |
|---|
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Continue audio-afspeeltijd | 60 uur |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Oplaadtijd | 120 min |