| Toetsenbord |
|---|
| Toetsenbord toetsschakelaar | Plunger key switch |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Tussenafstand toetsen (vanaf het midden gemeten) | 1,91 cm |
| Aanbevolen gebruik | Thuis/Werk |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Taal toetsenbord | Frans, Duits |
| Sneltoetsen | Ja |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 109 |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Eiland-stijl keyboard | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Certificering | BQB, BQB QDID Purchase, SRRC, ANATEL, UKCA CE RED, EAC, UkrSEPRO, TCRA, RCM SDOC, BIS, WPC, TRC, ICASA, Maghreb, ECAS, ATT, CONATEL, URSEC, IFETEL, NOM-019 |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 10 miljoen tekens |
| Design |
|---|
| Kleur van het product | Zwart, Groen |
| Backlight | Nee |
| Eiland-stijl keyboard | Ja |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Certificering | BQB, BQB QDID Purchase, SRRC, ANATEL, UKCA CE RED, EAC, UkrSEPRO, TCRA, RCM SDOC, BIS, WPC, TRC, ICASA, Maghreb, ECAS, ATT, CONATEL, URSEC, IFETEL, NOM-019 |
| Ergonomie |
|---|
| Number of devices supported | 3 |
| Kenmerken |
|---|
| Number of devices supported | 3 |
| Energie |
|---|
| Type stroombron | zonne-energie |
| Levensduur accu/batterij | 730 uur |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Muis |
|---|
| Inclusief muis | Nee |
| Minimale systeemeisen |
|---|
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Eisen aan de omgeving |
|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 95 procent |
| Duurzaamheid |
|---|
| Post-consumer gerecycled plastic | 95 procent |
| Gewicht en omvang |
|---|
| Gewicht toetsenbord | 635 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 420 x 151 x 16 mm |
| Verpakking |
|---|
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 443 mm |
| Diepte verpakking | 169 mm |
| Hoogte verpakking | 33 mm |
| Gewicht verpakking | 797 g |
| Type verpakking | Doos |
| Garantiekaart | Ja |
| Inhoud van de verpakking |
|---|
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Garantiekaart | Ja |
| Overige specificaties |
|---|
| Ondersteunde applicaties | Lenovo Accessories and Display Manager |
| Post-consumer gerecycled plastic | 95 procent |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Recyclinginformatie |
|---|
| Post-consumer gerecycled plastic | 95 procent |