| Toetsenbord |
|---|
| Toetsenbord toetsschakelaar | Schaar-toetsschakelaar |
| Afstand tussen toetsen | 2,8 mm |
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Tussenafstand toetsen (vanaf het midden gemeten) | 1,91 cm |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 128-bit AES |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Taal toetsenbord | Frans |
| Sneltoetsen | Ja |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 189 |
| Windows-toetsen | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Certificering | CB
TUV Mark
CE
cTUVus
FCC
IC
IMDA
WPC
BIS
SIRIM
NBTC-SDOC
SDPPI
NTC
AITI
TRC
NCC
BSMI
MSIP
VCCI
JRF
KVALITET
ICASA
TRA
NTRA
MOC
PTA
ICT
EQM
BOCRA
ARCT
ETA
NCA
POTRAZ
etc. |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 10 miljoen tekens |
| Copilot-toets | Ja |
| Design |
|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Veiligheidsfunties | Morsbestendig |
| Backlight | Nee |
| LED-indicatoren | Ja |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Certificering | CB
TUV Mark
CE
cTUVus
FCC
IC
IMDA
WPC
BIS
SIRIM
NBTC-SDOC
SDPPI
NTC
AITI
TRC
NCC
BSMI
MSIP
VCCI
JRF
KVALITET
ICASA
TRA
NTRA
MOC
PTA
ICT
EQM
BOCRA
ARCT
ETA
NCA
POTRAZ
etc. |
| Ergonomie |
|---|
| Plug and play | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kenmerken |
|---|
| Plug and play | Ja |
| Ontvanger |
|---|
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Energie |
|---|
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Service levensduur van batterij | 15 maand(en) |
| Muis batterij type | AA |
| Keyboard batterij type | AA/AAA |
| Aantal batterijen (muis) | 1 |
| Aantal batterijen (keyboard) | 1 |
| USB Type-C-oplaadpoort | Nee |
| Muis |
|---|
| Inclusief muis | Ja |
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Bewegingsresolutie | 1600 DPI |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Aantal knoppen | 3 |
| Scroll | Ja |
| Scroll type | Wiel |
| Muis batterij type | AA |
| Aantal batterijen (muis) | 1 |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 3 |
| Batterijduur van muis | 18 maand(en) |
| Minimale systeemeisen |
|---|
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Eisen aan de omgeving |
|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 95 procent |
| Duurzaamheid |
|---|
| Post-consumer gerecycled plastic | 65 procent |
| Technische details |
|---|
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Gewicht en omvang |
|---|
| Gewicht toetsenbord | 406,5 g |
| Gewicht muis | 65,5 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 422,3 x 134,5 x 21,9 mm |
| Afmetingen muis (BxDxH) | 110,1 x 61,5 x 36,1 mm |
| Verpakking |
|---|
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 520 mm |
| Diepte verpakking | 142 mm |
| Hoogte verpakking | 42 mm |
| Gewicht verpakking | 998 g |
| Type verpakking | Doos |
| Inhoud van de verpakking |
|---|
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Overige specificaties |
|---|
| Post-consumer gerecycled plastic | 65 procent |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Recyclinginformatie |
|---|
| Post-consumer gerecycled plastic | 65 procent |