Lenovo 4X41U80414 laptoptas 40,6 cm (16") Rugzak Zwart
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4X41U80414
- EAN: 0195892139065
- Verkoopprijs:
- Contractnr.:
- Accountprijs:
Lenovo 4X41U80414, Rugzak, 40,6 cm (16"), 600 g
Offer details
Handelsprijzen
| Distributeur | Product | SKU | Voorraad | Bijgewerkt | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
|
CASE_BO 15.6 Backpack B510-ROW |
12251257 | Registreer gratis bekijk de voorraad | ||
Verwante producten
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
Beschrijving
Lenovo 4X41U80414. Type etui: Rugzak, Maximale schermgrootte: 40,6 cm (16"), Draaghandvat. Gewicht: 600 g. Oppervlakte kleur: Monochromatisch
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Hoofdkleur van product | Zwart |
| Type etui | Rugzak |
| Draaghandvat | Ja |
| Maximale schermgrootte | 40,6 cm (16") |
| Geïntegreerde compartimenten | Ja |
| Verwijderbare schouderband | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Materiaal | Polyester |
| Veiligheidsfunties | Tear resistant, Waterbestendig |
| Voorvak | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Buitenste zakken | Zijvak |
| Sluitingtype | Rits |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 325 mm |
| Diepte | 120 mm |
| Hoogte | 440 mm |
| Gewicht | 600 g |
| Breedte verpakking | 325 mm |
| Diepte verpakking | 120 mm |
| Hoogte verpakking | 440 mm |
| Gewicht verpakking | 700 g |
| Design | |
| Type etui | Rugzak |
| Draaghandvat | Ja |
| Maximale schermgrootte | 40,6 cm (16") |
| Geïntegreerde compartimenten | Ja |
| Verwijderbare schouderband | Ja |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Materiaal | Polyester |
| Veiligheidsfunties | Tear resistant, Waterbestendig |
| Voorvak | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Technische details | |
| Type etui | Rugzak |
| Draaghandvat | Ja |
| Voorvak | Ja |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 325 mm |
| Diepte verpakking | 120 mm |
| Hoogte verpakking | 440 mm |
| Gewicht verpakking | 700 g |