Lenovo 4X31R64351 toetsenbord Inclusief muis Kantoor RF-draadloos + Bluetooth Amerikaans Engels Zwart
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4X31R64351
- EAN: 0195892114635 4582764191294
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Toetsenbord toetsschakelaar | Schaar-toetsschakelaar |
| Afstand tussen toetsen | 2,8 mm |
| Aansluiting | RF-draadloos + Bluetooth |
| Connectiviteitstechnologie | Draadloos |
| Tussenafstand toetsen (vanaf het midden gemeten) | 1,91 cm |
| Ondersteunde beveiligingsalgoritmen | 128-bit AES |
| Aanbevolen gebruik | Kantoor |
| Toetsenbord formaat | Volledige grootte (100%) |
| Taal toetsenbord | Amerikaans Engels |
| Windows-toetsen | Ja |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Aanwijsapparaat | Nee |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Certificering | CE CB BQB TUV Mark cTUVus FCC IC IDA WPC BIS SIRIM NTA SDOCo SDPPI NTC MIC AITI RCM NCC BSMI MSIP VCCI JRF SRRC ANRCETI ICASA MINCOM STA MoC UkrSEPRO ACI FAC TRA NTRA TRC MOC ICT INACOM NCC ANRT CERT CNC/AFTIC ANATEL SUBTEL IFETEL TUV NOM |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 10 miljoen tekens |
| Copilot-toets | Ja |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Backlight | Nee |
| LED-indicatoren | Ja |
| Aanpasbare keyboard hoogte | Ja |
| Certificering | CE CB BQB TUV Mark cTUVus FCC IC IDA WPC BIS SIRIM NTA SDOCo SDPPI NTC MIC AITI RCM NCC BSMI MSIP VCCI JRF SRRC ANRCETI ICASA MINCOM STA MoC UkrSEPRO ACI FAC TRA NTRA TRC MOC ICT INACOM NCC ANRT CERT CNC/AFTIC ANATEL SUBTEL IFETEL TUV NOM |
| Ergonomie | |
| Plug and play | Ja |
| LED-indicatoren | Ja |
| Kenmerken | |
| Plug and play | Ja |
| Ontvanger | |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Energie | |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Muis batterij type | Ingebouwde accu |
| Keyboard batterij type | Ingebouwde accu |
| Capaciteit van de accu/batterij | 420 mAh |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Muis | |
| Inclusief muis | Ja |
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Bewegingsresolutie | 1600 DPI |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Aantal knoppen | 8 |
| Scroll | Ja |
| Scroll type | Wiel |
| Muis batterij type | Ingebouwde accu |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Technologie muisbatterij | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Capaciteit muisbatterij | 380 mAh |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Andere ondersteundende systemen | ChromeOS |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 95 procent |
| Technische details | |
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht toetsenbord | 586 g |
| Gewicht muis | 80 g |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 437,4 x 128,8 x 14,8 mm |
| Afmetingen muis (BxDxH) | 111,29 x 62,23 x 36,06 mm |
| Verpakking | |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 538 mm |
| Diepte verpakking | 129 mm |
| Hoogte verpakking | 42 mm |
| Gewicht verpakking | 885 g |
| Type verpakking | Doos |
| Inhoud van de verpakking | |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aantal producten inbegrepen | 2 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Aanwijsapparaat | Nee |