Lenovo ThinkVision E27-40 Monitor
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 64BCMAT4EU
- EAN: 0198157546882
Offer details
Verwante producten
Redenen om te kopen

<p>Superb Picture Smoothness</p>
Enjoy visuals that look completely distortion-free with the monitor's 100Hz refresh rate which can be reduced manually to 48Hz.
<p>Vivid Visual Reproduction</p>
Work with vibrant and punchy-looking images with the 99% sRGB color space coverage and 1500:1 contrast ratio.


<p>Intelligent Eye-Protection</p>
Work comfortably for long hours without suffering from eye fatigue with the monitor's hardware low-blue light and flicker-free technology.
Ergonomic Design
Maintain a comfortable sitting posture with the fully adjustable LTPS stand, designed to lift, tilt, pivot, and swivel the monitor for optimal ergonomic comfort, while keeping your desk free of cable clutter with the stand's improved cable mangement.

Versatile Connectivity
Connect to any computer or console seamlessly using the monitor's VGA, HDMI or DP ports, while enjoying crips stereo audio from the built-in dual 2W speakers.
<p>*Support ThinkCentre Tiny VESA Mount II (PN: 4XF0N03161), which is sold separately.</p>
Keep your work setup clean and un-cluttered with the monitor's support for Tiny PC mounting with VESA mount.*


Environmentally Sustainable
EPEAT Gold, TCO10, TCO Edge 2.1, Energy Star 8.0, and ErP Lot 5 (EU Energy Level D) certifications, ensure that this monitor protects the environment while enabling stellar productivity. With its recyclable paper box and pulp cushion packaging the monitor also helps reduce harmful packaging waste.
Beschrijving
Specificaties
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Helderheid (typisch) | 300 cd/m² |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Responstijd | 6 ms |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Resolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Maximale refresh snelheid | 100 Hz |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| Display technologie | LCD |
| Typische contrastverhouding | 1500:1 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 3000000:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,3114 x 0,3114 mm |
| Grootte beeld (horizontaal) | 59,8 cm |
| Grootte beeld (verticaal) | 33,6 cm |
| HD type | Full HD |
| Ondersteunde grafische resoluties | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Pixeldichtheid | 82 ppi |
| Kleurbereik | 99 procent |
| Backlight type | W-LED |
| Responstijd (snel) | 4 ms |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | IPS |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| LED backlight | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Prestatie | |
| AMD FreeSync | Nee |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Laag-blauw-licht-technologie | Ja |
| Multimedia | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Ingebouwde microfoon | Nee |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Voetenkleur | Zwart |
| Certificering | EU Energy Label (D-class) TCO Certified 10.0 TCO Edge 2.1 TÜV Rheinland Flicker Free |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Kleurnaam | Raven black |
| Poorten & interfaces | |
| Ingebouwde USB-hub | Nee |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Hoofdtelefoon uit | Nee |
| HDMI | Ja |
| HDMI versie | 1.4 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Nee |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Nee |
| Aantal DisplayPort-uitgangen | 0 |
| Ethernet LAN | Nee |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Nee |
| Ergonomie | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| LED-indicatoren | Ja |
| Draaibaar | Ja |
| Horizontaal draaibaar | -360 - 360° |
| Bereik kantelhoek | -5 - 22° |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Scharnier | Ja |
| Pivot hoek | -90 - 90° |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Verbeterd kabelbeheer | Ja |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 15,5 cm |
| Energie | |
| Soort voeding | Intern |
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Vermogensverbruik (max) | 34 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 16,3 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | D |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | Niet beschikbaar |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 16 kWu |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte apparaat (met standaard) | 613,1 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 220 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 538,5 mm |
| Bezel breedte (zijkant) | 2,3 mm |
| Bezel breedte (bovenkant) | 2,6 mm |
| Bezel breedte (onderkant) | 2,05 cm |
| Hoogte (zonder voet ) | 366,4 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 40,4 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 613,1 mm |
| Gewicht (met standaard) | 6,2 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 4 kg |
| Breedte verpakking | 695 mm |
| Diepte verpakking | 155 mm |
| Hoogte verpakking | 447 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 695 mm |
| Diepte verpakking | 155 mm |
| Hoogte verpakking | 447 mm |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde kabels | HDMI |
| Inhoud van de verpakking | |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde kabels | HDMI |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Technische details | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Soort voeding | Intern |
| Gewicht (met standaard) | 6,2 kg |
| Touchscreen | Nee |
| Overige specificaties | |
| Certificering | EU Energy Label (D-class) TCO Certified 10.0 TCO Edge 2.1 TÜV Rheinland Flicker Free |
| Vermogensverbruik (max) | 34 W |
| Snelstartgids | Ja |
| Hoogte (zonder voet ) | 366,4 mm |
| HDMI | Ja |
| Diepte ( zonder voet ) | 40,4 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 613,1 mm |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Nee |
| Soort voeding | Intern |
| Ethernet LAN | Nee |
| Touchscreen | Nee |
| USB Power Delivery (USB PD) | Nee |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Certificaten | |
| Certificering | EU Energy Label (D-class) TCO Certified 10.0 TCO Edge 2.1 TÜV Rheinland Flicker Free |