Lenovo 4XE1L68273 kabelslot Zwart 1,8 m
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4XE1L68273
- EAN: 0195892083894
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Technische details | |
|---|---|
| Aantal toetsen | 2 toetsen |
| Hoogte verpakking | 38 mm |
| Diepte verpakking | 169 mm |
| Breedte verpakking | 185 mm |
| Slot type | Sleutel |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Diameter van de kabel | 5 mm |
| kabelslot veiligheids functies | T-stang |
| Kenmerken | |
| Aantal toetsen | 2 toetsen |
| Slot type | Sleutel |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Diameter van de kabel | 5 mm |
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Kleur van het product | Zwart |
| kabelslot veiligheids functies | T-stang |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Anti-diefstal functie | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Gewicht | 180 g |
| Diameter van de kabel | 5 mm |
| Sluitkopomtrek | 1 cm |
| Hoogte verpakking | 38 mm |
| Diepte verpakking | 169 mm |
| Breedte verpakking | 185 mm |
| Gewicht verpakking | 285 g |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Verpakking | |
| Hoogte verpakking | 38 mm |
| Diepte verpakking | 169 mm |
| Breedte verpakking | 185 mm |
| Gewicht verpakking | 285 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Materiaal | |
| Materiaal | Koolstofstaal |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |