Lenovo 4X81Q95846 stylus-pen 13,5 g Grijs
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4X81Q95846
- EAN: 0195892122005 4582764517612
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Technische details | |
|---|---|
| Certificering | CE(EMC)CBUKCAVCCI(EMC)KC(EMC)NOM |
| Breedte | 152 mm |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Kleur van het product | Grijs |
| Type batterij | Ingebouwd |
| Hoogte verpakking | 22 mm |
| Diepte verpakking | 55 mm |
| Breedte verpakking | 223 mm |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht verpakking | 76 g |
| Hoogte verpakking | 22 mm |
| Diepte verpakking | 55 mm |
| Breedte verpakking | 223 mm |
| Breedte | 152 mm |
| Gewicht | 13,5 g |
| Kenmerken | |
| Certificering | CE(EMC)CBUKCAVCCI(EMC)KC(EMC)NOM |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Kleur van het product | Grijs |
| Type batterij | Ingebouwd |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Apparaatcompatibiliteit | Laptop |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 76 g |
| Type verpakking | Doos |
| Hoogte verpakking | 22 mm |
| Diepte verpakking | 55 mm |
| Breedte verpakking | 223 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 30 - 80 procent |