Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 (AMD) Copilot+ PC AMD Ryzen AI 5 PRO 340 Laptop 40,6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Engels Zwart
Offer details
Beschrijving
Ongekende productiviteit, overal en altijd
Ervaar krachtig AI-computing en energie-efficiëntie onderweg met de 16" ThinkPad T16 Gen 4 AMD Ryzen™ AI Pro-processors. De levendige AMD Radeon™ grafische kaart geeft je creatieve werk meer energie. Profiteer met de kracht van AI-technologie van optimale prestaties die je productiviteit verhogen en je werkervaring naar een hoger niveau tillen, of dat nu hybride is of op afstand.
EEN PC DIE VOOR EN MET JE WERKT
Verhoog je productiviteit met een Copilot+ pc
Copilot+ maakt gebruik van geavanceerde AI-mogelijkheden om via real-time suggesties, automatisering van processen en persoonlijke inzichten je taakbeheer te verbeteren. Van het schrijven van documenten tot het opstellen van communicatie, AI leert wat je voorkeur heeft en ondersteunt je naadloos bij alles wat je doet. Bovendien start je Copilot met maar één druk op de knop, zo blijf je in deze dynamische werkomgeving je concurrenten altijd mininaal 1 stap voor.
PRIVACY EN BESCHERMING
Beveiligd alsof je leven je lief is
De ThinkPad T16 Gen 4-laptop wordt op meerdere niveaus beschermt met de beveiligingsoplossingen van ThinkShield. De Discrete Trusted Platform Module versleutelt je belangrijkste gegevens. Biometrie biedt veilig inloggen met vingerafdruklezer en gezichtsherkenning met een optionele infraroodcamera (IR). Profiteer van verbeterde gevarendetectie en verdediging door AI, zelfs onder het besturingssysteem.
THINKPAD TOUGH
Duurzaamheid waar je bedrijf van opaan kan
We maken gebruik van de MIL-STD-810H-norm van het Amerikaanse Ministerie van Defensie voor een balans tussen betrouwbaarheid en duurzaamheid in ThinkPad-laptops. Doordat ze voldoen aan 12 normen, 26 regelgevingen en meer dan 200 kwaliteitscontroles of deze zelfs te overtreffen, werken deze apparaten ook onder extreme omstandigheden, zoals de Arctische wildernis, zandstormen in de woestijn, extreme temperaturen, druk, vochtigheid, trillingen en meer.
GELOOFWAARDIGHEID EN SAMENWERKING
Duurzaamheid
Ons doel is om slimmere technologie te leveren die een betere, duurzamere toekomst creëert voor onze klanten, gemeenschappen en de planeet. Daarom streven we naar toonaangevende labels en certificeringen die onze toewijding aan duurzaamheid in productontwerp aantonen. Samen kunnen we bouwen aan een slimmere toekomst voor iedereen.
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Type product | Laptop |
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Clamshell |
| Materiaal behuizing | Koolstofvezel, Polycarbonaat (PC) |
| Beeldscherm | |
| HD type | WUXGA |
| Beeldschermdiagonaal | 40,6 cm (16") |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Touchscreen | Nee |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Soort paneel | IPS |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Kleurbereik | 45 procent |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Processor | |
| Processorgeneratie | AMD Ryzen AI PRO 300 Series |
| Processor cache type | L2 & L3 |
| Frequentie van processor | 2 GHz |
| Processorfamilie | AMD Ryzen AI 5 PRO |
| Processormodel | 340 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,8 GHz |
| Aantal processorkernen | 6 |
| Processor aantal threads | 12 |
| L3 cache | 16 MB |
| Geïnstalleerde processorcache | 6 MB |
| Chipset moederbord | AMD SoC |
| Processorfabrikant | AMD |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | AMD Ryzen AI |
| Totale processorprestaties tot | 59 TOPs |
| NPU-prestaties tot | 50 TOPs |
| Copilot+ PC | Ja |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugenslots | 2x SO-DIMM |
| Maximum intern geheugen | 64 GB |
| Geheugen form factor | SO-DIMM |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Opslagmedia | |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Familie ingebouwde grafische adapter | AMD Radeon |
| On-board graphics adapter model | AMD Radeon 840M |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | AMD |
| Audio | |
| Audiochip | Realtek ALC3287 |
| Aantal microfoons | 2 |
| Audiosysteem | Dolby Audio |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 5 MP |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Infrarood (IR) camera | Ja |
| Windows Hello | Ja |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Netwerk | |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Ja |
| WLAN-controller-model | MediaTek MT7925 |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| WWAN | Uitbreidbaar |
| Near Field Communication (NFC) | Nee |
| Soort antenne | 2x2 |
| Fabrikant van de WLAN-controller | MediaTek |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| USB Sleep-and-Charge poorten | 1 |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Aantal Thunderbolt 4-poorten | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ja |
| Prestatie | |
| Chipset moederbord | AMD SoC |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | ThinkPad UltraNav |
| Numeriek toetsenblok | Ja |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Ja |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Copilot-toets | Ja |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Taal besturingssysteem | Duits, Nederlands, Engels, Frans, Italiaans |
| Microsoft Copilot | Ja |
| Copilot+ PC | Ja |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterijcapaciteit | 52,5 Wh |
| Snel opladen | Ja |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapterfrequentie | 50 - 60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Beveiliging | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Vingerafdruklezer | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | Inschakelen, SSD, Supervisor |
| Windows Hello | Ja |
| Smart card-lezer | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | 5 - 43 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Certificaten | |
| Certificering | ENERGY STAR 9.0 EPEAT Gold Registered ErP Lot 6/26 RoHS compliant TCO Certified, generation 10 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,76 kg |
| Breedte | 359,7 mm |
| Diepte | 250,8 mm |
| Hoogte (voorzijde) | 1,18 cm |
| Hoogte (achterzijde) | 1,81 cm |
| Verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Overige specificaties | |
| WLAN-controller-model | MediaTek MT7925 |
| Audiosysteem | Dolby Audio |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |