Lenovo ThinkPad USB4 Dock 5000 Bedraad Thunderbolt 4 Zwart
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 40BF0100EU
- EAN: 0195892132486 4573681213404
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 4 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 2 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Hostinterface | Thunderbolt 4 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Microfoon, line-in ingang | Nee |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 0 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Power Delivery herziening | 3.1 |
| USB Power Delivery tot max. | 65 W |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000 Mbit/s |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Prestatie | |
| Resolutie (maximum digitaal) | 3840 x 2160 Pixels |
| Kleur van het product | Zwart |
| Aantal displays ondersteund | 4 |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Certificering | FCC/ICES CE KCC RCM BSMI VCCI CB cULus EAC TUV- Mark LoA Ukraine DoC NOM |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Kleurnaam | Eclipse Black |
| Opslagmedia | |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Energie | |
| Type stroombron | DC |
| Netvoeding | 100 W |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 95 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 218 mm |
| Diepte | 80 mm |
| Hoogte | 31,5 mm |
| Gewicht | 470 g |
| Breedte verpakking | 240 mm |
| Diepte verpakking | 145 mm |
| Hoogte verpakking | 77 mm |
| Gewicht verpakking | 1,03 kg |
| Design | |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Certificering | FCC/ICES CE KCC RCM BSMI VCCI CB cULus EAC TUV- Mark LoA Ukraine DoC NOM |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 240 mm |
| Diepte verpakking | 145 mm |
| Hoogte verpakking | 77 mm |
| Gewicht verpakking | 1,03 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Snelstartgids | Ja |
| Meegeleverde kabels | AC, USB |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Garantiekaart | Ja |