Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Maximale schermgrootte | 40,6 cm (16") |
| Soort | Randloze privacyfilter voor schermen |
| Geschikt voor | Laptop |
| Kenmerken | |
| Filterfuncties display | Privacy |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Compatibiliteit | P16/T16 Gen1 |
| Lichttransmissie | 85 procent |
| Beperkt weergavehoek (tot) | 30° |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Ergonomie | |
| Maximale schermgrootte | 40,6 cm (16") |
| Compatibiliteit | P16/T16 Gen1 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 385 mm |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Hoogte verpakking | 3 mm |
| Gewicht verpakking | 176,5 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 385 mm |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Hoogte verpakking | 3 mm |
| Gewicht verpakking | 176,5 g |