Lenovo 4XB1T87551 internal solid state drive 512 GB M.2 PCI Express 4.0 NVMe
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4XB1T87551
- EAN: 4573680987566 0195892130420
- Verkoopprijs:
- Contractnr.:
- Accountprijs:
Lenovo 4XB1T87551, 512 GB, M.2, 3500 MB/s
Offer details
Handelsprijzen
| Distributeur | Product | SKU | Voorraad | Bijgewerkt | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
|
ThinkCentre 512B Value PCIe Gen4 NVMe OP |
6639233 | Registreer gratis bekijk de voorraad | ||
Verwante producten
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
Beschrijving
Lenovo 4XB1T87551. SSD capaciteit: 512 GB, SSD-vormfactor: M.2, Leessnelheid: 3500 MB/s, Schrijfsnelheid: 2500 MB/s, Component voor: PC
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Ondersteunt Windows | Windows 11 |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Component voor | PC |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| Leessnelheid | 3500 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 2500 MB/s |
| NVMe | Ja |
| Kenmerken | |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Component voor | PC |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| Leessnelheid | 3500 MB/s |
| Schrijfsnelheid | 2500 MB/s |
| NVMe | Ja |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 |
| Certificering | BSMI FCC ICES VCCI UK DoC KCC RCM EMC CB Morocco DoC |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Design | |
| Component voor | PC |
| Certificering | BSMI FCC ICES VCCI UK DoC KCC RCM EMC CB Morocco DoC |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 80 mm |
| Diepte | 22 mm |
| Hoogte | 2,38 mm |
| Gewicht | 9 g |
| Breedte verpakking | 177 mm |
| Diepte verpakking | 144 mm |
| Hoogte verpakking | 53 mm |
| Gewicht verpakking | 71 g |
| Type verpakking | Doos |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 177 mm |
| Diepte verpakking | 144 mm |
| Hoogte verpakking | 53 mm |
| Gewicht verpakking | 71 g |
| Type verpakking | Doos |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| Technische details | |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 5 - 95 procent |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 |