Lenovo 300w Yoga Gen 4 Intel® N N100 Hybride (2-in-1) 29,5 cm (11.6") Touchscreen HD 4 GB LPDDR5-SDRAM 128 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Windows 11 Pro Academic Engels Grijs
Offer details
Redenen om te kopen

<p>Alles om te studeren</p>
De Lenovo 300w Yoga Gen 4 convertible-pc is dankzij de Intel® processor en meer dan genoeg geheugen en opslag krachtig genoeg voor het grote werk van jonge leerlingen. Door het 360-graden Sync-scharnier kunnen leerlingen en docenten direct wisselen tussen de laptop-, tablet- en tentstand en dat is makkelijk voor lezen, schrijven, tekenen, typen, content maken en presenteren.
<p>Betere samenwerking</p>
Verander elke plek in een interactieve leeromgeving, dankzij de HD-camera aan de voorzijde, dubbele Dolby Audio™-luidsprekers en een optionele camera van 5 MP die de wereld inkijkt. Dankzij WiFi 6 en optioneel LTE CAT6 kunnen studenten met de Lenovo 300w Yoga Gen 4 sneller verbinding maken en beter bij de les blijven, waardoor hybride leren effectiever wordt.


<p>Speciaal voor ruwe studenten</p>
Tik, blader en veeg met je vinger of optionele stylus op het 11,6″-inch touchscreen van spijkerhard Corning® Gorilla® Glass. Door de Pencil Touch-technologie kun je een gewoon potlood gebruiken om direct en veilig op het scherm te schrijven zonder bang te hoeven zijn voor krassen. De Lenovo 300w Yoga Gen 4 voldoet aan de nieuwe Lenovo DuraSpec-normen en is bestand tegen alles wat de dag in petto heeft, inclusief een val van 76 cm hoog op beton en tot 360 ml gemorste vloeistof. De A-cover is bestand tegen maximaal 60 kg belasting en door de volledig omrande toetskappen, versterkte poorten en rubberen rand is er bijna niets dat deze stoere convertible niet aankan.
Beschrijving
- 11″ 2-in-1 laptop voor studenten
- Door het 360-graden scharnier zijn meerdere gebruiksstanden mogelijk
- Touchscreen met Pencil Touch-technologie
- Eenvoudig aantekeningen maken, schetsen en meer
- Speciaal voor ruige en zware omgevingen
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Kleurnaam | Slate Grey |
| Type product | Hybride (2-in-1) |
| Kleur van het product | Grijs |
| Vormfactor | Convertible (Map) |
| Materiaal behuizing | Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS), Polycarbonaat (PC) |
| Beeldscherm | |
| HD type | HD |
| Beeldschermdiagonaal | 29,5 cm (11.6") |
| Resolutie | 1366 x 768 Pixels |
| Touchscreen | Ja |
| LED backlight | Ja |
| Beeldoppervlakte | Glans |
| Helderheid | 250 cd/m² |
| Soort paneel | IPS |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Kleurbereik | 50 procent |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Processor | |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfamilie | Intel® N |
| Processormodel | N100 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 3,4 GHz |
| Aantal processorkernen | 4 |
| Processor aantal threads | 4 |
| Processor cache | 6 MB |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Processorfabrikant | Intel |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 4 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 4800 MHz |
| Maximum intern geheugen | 4 GB |
| Geheugen form factor | On-board |
| Opslagmedia | |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Soort optische drive | Nee |
| Totale opslagcapaciteit | 128 GB |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 128 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 3.0 |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Totale capaciteit SSD's | 128 GB |
| NVMe | Ja |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel® UHD Graphics |
| On-board graphics adapter model | Intel® UHD Graphics |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Audio | |
| Audiochip | Realtek ALC3287 |
| Audiosysteem | Dolby Audio |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde | 1280 x 720 Pixels |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Voorcamera HD-type | HD |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Netwerk | |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.1 |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Soort antenne | 2x2 |
| Fabrikant van de WLAN-controller | Intel |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 1.4 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| USB Sleep-and-Charge | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Prestatie | |
| Chipset moederbord | Intel SoC |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Nee |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro Academic |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Batterijcapaciteit | 47 Wh |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Beveiliging | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | 5 - 43 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Certificaten | |
| Certificering | ENERGY STAR,TCO,EPEAT Gold,RoHS |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, TCO, EPEAT Gold |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,25 kg |
| Breedte | 287 mm |
| Diepte | 200 mm |
| Hoogte | 18,9 mm |
| Verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Technische details | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, TCO, EPEAT Gold |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Overige specificaties | |
| WLAN-controller-model | Intel Wi-Fi 6 AX201 |
| Audiosysteem | Dolby Audio |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Ja |