Lenovo ThinkSmart One Pro for Microsoft Team Rooms video conferencing systeem Ethernet LAN
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 12BW0008MB
- EAN: 0199271565773
- Verkoopprijs:
- Contractnr.:
- Accountprijs:
Intel Core i5-1145G7E (8MB Cache, 1.5GHz), 16GB DDR4-SDRAM, 256GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, LAN, WLAN, Bluetooth, Webcam, Windows 11 IoT Enterprise for Collaboration GAC 64 + IP Controller
Offer details
Handelsprijzen
| Distributeur | Product | SKU | Voorraad | Bijgewerkt | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
|
ThinkSmart One Pro + IP Controller i5-11 |
6703308 | Registreer gratis bekijk de voorraad | ||
Verwante producten
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
Beschrijving
ThinkSmart One Pro + IP Controller i5-1145G7E 16GB/256GB W11IOT
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Aantal cameras | 1 |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Aantal cameras | 1 |
| Audio | |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Gemiddeld vermogen | 30 W |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16384 MB |
| Intern geheugentype | DDR4 |
| Opslagmedia-type | SSD |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 2 |
| Aantal HDMI-uitvoerpoorten | 2 |
| Aantal HDMI-invoerpoorten | 1 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 1 |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000 Mbit/s |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Camera | |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Privacycamera | Ja |
| Beeldscherm | |
| Beeldschermdiagonaal | 25,6 cm (10.1") |
| Resolutie | 1280 x 800 Pixels |
| Touchscreen | Ja |
| Typische contrastverhouding | 16:10 |
| Helderheid | 350 cd/m² |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Microfoon | |
| Aantal microfoons | 8 |
| Kenmerken | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Computersysteem | |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 IoT Enterprise GAC |
| Processormodel | i5-1145G7E |
| Processorgeneratie | Intel® 11de generatie Core™ i5 |
| Computerbehuizing | |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 IoT Enterprise GAC |
| Energie | |
| Stroomverbruik (typisch) | 135 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 700 mm |
| Diepte | 89 mm |
| Hoogte | 115 mm |
| Gewicht | 3,55 kg |