| Beeldscherm |
|---|
| Helderheid (typisch) | 450 cd/m² |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Responstijd | 6 ms |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 99 procent |
| Display technologie | LED |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 1000:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,1554 x 0,1554 mm |
| Beeldverhouding | 16:9 |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Pixeldichtheid | 163 ppi |
| Kleurbereik | 99,1 procent |
| Backlight type | LED |
| Responstijd (snel) | 4 ms |
| Touchscreen | Nee |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Soort paneel | IPS |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | DisplayHDR 400 |
| LED backlight | Ja |
| Kleurstandaard gamut | Adobe RGB |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Prestatie |
|---|
| AMD FreeSync | Nee |
| NVIDIA G-SYNC | Nee |
| Multimedia |
|---|
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde camera | Ja |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Gemiddeld vermogen | 6 W |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Design |
|---|
| Markt positionering | Thuis |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | ENERGY STAR Certified, TCO 9.0, TCO Edge 2.0, EPEAT Gold, RoHS, TÜV Rheinland Eye Comfort |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Kleurnaam | Raven Black |
| Poorten & interfaces |
|---|
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Versie USB-hub | 2.0 / 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Type USB-upstreampoort | USB Type-C |
| Aantal upstream-poorten | 1 |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 3 |
| Aantal USB Type-C downstreampoorten | 1 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 2 |
| Aantal DisplayPorts | 1 |
| Hoofdtelefoonuitgangen | 1 |
| Type aansluitplug | 3,5 mm |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| HDMI | Ja |
| HDMI versie | 2.0 |
| DisplayPort versie | 1.2 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Nee |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 2 |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Nee |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 1 |
| Ingebouwde KVM schakelaar | Ja |
| Aantal DisplayPort-uitgangen | 0 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Netwerk |
|---|
| Ethernet LAN | Ja |
| Ergonomie |
|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Draaibaar | Ja |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Scharnier | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Energie |
|---|
| Soort voeding | Intern |
| Vermogensverbruik (max) | 240 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 35 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (PowerSave) | 26 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | F |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 26 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 47 kWu |
| Gewicht en omvang |
|---|
| Breedte apparaat (met standaard) | 613,8 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 219,9 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 556,4 mm |
| Bezel breedte (zijkant) | 2 mm |
| Bezel breedte (bovenkant) | 2 mm |
| Bezel breedte (onderkant) | 2,36 cm |
| Hoogte (zonder voet ) | 368,8 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 52,9 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 613,8 mm |
| Gewicht (met standaard) | 7 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 5,4 kg |
| Breedte verpakking | 732 mm |
| Diepte verpakking | 187 mm |
| Hoogte verpakking | 510 mm |
| Gewicht verpakking | 12,8 kg |
| Verpakking |
|---|
| Breedte verpakking | 732 mm |
| Diepte verpakking | 187 mm |
| Hoogte verpakking | 510 mm |
| Gewicht verpakking | 12,8 kg |
| Duurzaamheid |
|---|
| Duurzaamheidscertificaten | TCO |
| Technische details |
|---|
| Duurzaamheidscertificaten | TCO |
| Soort voeding | Intern |
| Gewicht (met standaard) | 7 kg |
| Touchscreen | Nee |
| Overige specificaties |
|---|
| Certificering | ENERGY STAR Certified, TCO 9.0, TCO Edge 2.0, EPEAT Gold, RoHS, TÜV Rheinland Eye Comfort |
| Vermogensverbruik (max) | 240 W |
| Hoogte (zonder voet ) | 368,8 mm |
| HDMI | Ja |
| Diepte ( zonder voet ) | 52,9 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 613,8 mm |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Nee |
| Soort voeding | Intern |
| Ethernet LAN | Ja |
| Touchscreen | Nee |
| USB Power Delivery (USB PD) | Nee |
| Rand voorzijde | Zwart |
| Certificaten |
|---|
| Certificering | ENERGY STAR Certified, TCO 9.0, TCO Edge 2.0, EPEAT Gold, RoHS, TÜV Rheinland Eye Comfort |
| Logistieke gegevens |
|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85285210 |