Lenovo ThinkStation P3 Tower Gen 2 Intel Core Ultra 7 265 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX A1000 Windows 11 Pro Workstation Zwart
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 30HT0058BF
- EAN: 0198158175746
Offer details
Beschrijving
De Lenovo ThinkStation P3 Tower is ontwikkeld door ingenieurs voor ingenieurs en biedt alle krachtige mogelijkheden van een workstation voor de prijs van een desktopcomputer. Ontwikkeld voor taken die superieure kracht en prestaties vereisen, is uitgerust met Intel® Core™-processors met Intel vPro® en ondersteunt professionele NVIDIA® grafische kaart.
Voor kracht en prestaties
De behuizing van de ThinkStation P3 Tower heeft een geavanceerd thermisch ontwerp om extra kracht en prestaties te kunnen leveren zonder dat het apparaat oververhit raakt. De ThinkStation P3 Tower kan worden geleverd met verschillende besturingssystemen, zoals Windows 11 Pro of Linux®. Kortom, de P3 geeft je de rekenkracht om steeds opnieuw je visies na te kunnen streven.
Alles configureren zoals jij dat wilt
De ThinkStation P3 Tower heeft drie ingebouwde DisplayPorts en biedt de mogelijkheid om er nog acht extra te configureren. In totaal kunnen er dus 12 onafhankelijke beeldschermen op worden aangesloten. De ThinkStation P3 Tower kan worden geleverd met verschillende besturingssystemen, zoals Windows 11 Pro of Red Hat® Enterprise Linux®. En dankzij het supersnelle geheugen, veel SSD-opslagruimte en vijf open PCIe-sleuven kan dit workstation worden geconfigureerd om de meest veeleisende workflows aan te pakken. Het wordt geleverd met een USB-muis en -toetsenbord.
Essentiële prestaties, met het grootste gemak
Het belangrijkste kenmerk van elke Lenovo ThinkStation is betrouwbaarheid. De ThinkStation P3 Tower blijft werken onder extreme omstandigheden en is voorzien van een aantal certificeringen van onafhankelijke softwareleveranciers (ISV's). Het is het perfecte workstation voor ontwerpers, ingenieurs en studenten die op zoek zijn naar veelzijdigheid, flexibiliteit en baanbrekende prestaties om zware workloads met het grootste gemak uit te kunnen voeren.
Bekijk de volledige lijst met ISV-certificeringen.
Beveiliging waarop je kunt rekenen
De ThinkStation P3 Tower wordt beschermd met ThinkShield, een pakket hardware- en softwareoplossingen waarmee zowel het workstation als je gegevens worden beveiligd. Het pakket omvat dTPM 2.0 (discrete Trusted Platform Module) om gevoelige gegevens te versleutelen, verschillende programma's om ongeoorloofde toegang tot het BIOS te voorkomen, en zelfherstellende software voor als het BIOS beschadigd raakt of door hackers wordt aangevallen. Er wordt ook ondersteuning geboden voor Windows-firmware-updates, voor extra gemoedsrust.
De specificaties kunnen per regio en/of model verschillen.
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processormodel | 265 |
| Aantal processorkernen | 20 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,3 GHz |
| Processor cache | 30 MB |
| Processor aantal threads | 20 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Prestatiekernen | 8 |
| Efficiënte kernen | 12 |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,4 GHz |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 1,8 GHz |
| Processor basisvermogen | 65 W |
| Maximaal turbovermogen | 182 W |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4,6 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5,2 GHz |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Totale processorprestaties tot | 33 TOPs |
| NPU-prestaties tot | 13 TOPs |
| GPU-prestaties tot | 8 TOPs |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 256 GB |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Geheugenslots | 4x DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Non-ECC | Ja |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Soort optische drive | Nee |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal storage drives geïnstalleerd | 1 |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| NVMe | Ja |
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Grafische geheugen | 8 GB |
| Aantal grafische adapter Mini DisplayPort-poorten | 4 |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| Discreet grafische adapter model | NVIDIA RTX A1000 |
| Specifiek grafisch geheugentype | GDDR6 |
| Aantal discrete graphics adapters | 1 |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Fabrikant van aparte grafische adapter | NVIDIA |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wifi | Nee |
| LAN controller | Intel® I219-LM |
| Poorten & interfaces | |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Lijnuitgang | Ja |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 1 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Volume | 27 l |
| Type behuizing | Tower |
| Ondersteuning voor plaatsing | Verticaal |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Prestatie | |
| Audiochip | Realtek ALC623-CG |
| Type product | Workstation |
| Aantal luidsprekers | 1 |
| Chipset moederbord | Intel W880 |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Meegeleverde software | Lenovo AI Now |
| Taal besturingssysteem | Duits, Nederlands, Engels, Frans, Italiaans |
| Energie | |
| Netvoeding | 500 W |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Platinum |
| Ingangsfrequentie voeding | 50/60 Hz |
| Voeding, voltage ingang | 100 - 240 V |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3048 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 12192 m |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
| Certificaten | |
| Certificering | ErP Lot 3 TCO Certified 10.0 MIL-STD-810H |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Volume | 27 l |
| Breedte | 180 mm |
| Diepte | 370 mm |
| Hoogte | 415 mm |
| Gewicht | 14,4 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Inclusief muis | Ja |
| Meegeleverde software | Lenovo AI Now |
| Muisconnectiviteit | Bedraad |
| Beeldscherm | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Overige specificaties | |
| Aantal luidsprekers | 1 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |