Lenovo 4X61U02753 videokaart NVIDIA GeForce RTX 5060 8 GB GDDR7
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4X61U02753
- EAN: 0195892131847 4573681142063
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Grafische processor familie | NVIDIA |
| Grafische processor | GeForce RTX 5060 |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| CUDA | Ja |
| Ondersteuning voor parallel processing | Niet ondersteund |
| Geheugen | |
| Grafische geheugen | 8 GB |
| Grafische adapter, soort geheugen | GDDR7 |
| Geheugenbus | 128 Bit |
| Geheugen bandbreedte (max) | 448 GB/s |
| Poorten & interfaces | |
| Soort aansluiting | PCI Express 5.0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| DVI-I poorten | 0 |
| DVI-D poorten | 0 |
| Aantal DisplayPorts | 3 |
| Prestatie | |
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| Klaar voor Virtual Reality (VR) | Ja |
| DirectX versie | 12 Ultimate |
| OpenGL versie | 4.6 |
| HDCP | Ja |
| Dual Link DVI | Nee |
| HDCP versie | 2.3 |
| Design | |
| Type koeling | Actief |
| Certificering | BSMI FCC ICES-003 CE UK DOC VCCI KCC(EMC) RCM CB Morocco DOC EAC RoHS EQM |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 145 W |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 765 g |
| Hoogte | 111,2 mm |
| Diepte | 38,8 mm |
| Lengte | 162,9 mm |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 380 mm |
| Diepte verpakking | 305 mm |
| Hoogte verpakking | 110 mm |
| Gewicht verpakking | 1,37 kg |