Lenovo 4X61T95637 videokaart NVIDIA 32 GB GDDR7
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4X61T95637
- EAN: 0195892133513
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Grafische processor familie | NVIDIA |
| Maximum resolutie | 7680 x 4320 Pixels |
| CUDA | Ja |
| CUDA cores | 10496 |
| Geheugen | |
| Grafische geheugen | 32 GB |
| Grafische adapter, soort geheugen | GDDR7 |
| Geheugenbus | 256 Bit |
| Geheugen bandbreedte (max) | 896 GB/s |
| Poorten & interfaces | |
| Soort aansluiting | PCI Express x16 5.0 |
| Aantal HDMI-poorten | 0 |
| DVI-I poorten | 0 |
| DVI-D poorten | 0 |
| Aantal DisplayPorts | 4 |
| DisplayPort versie | 2.1b |
| Prestatie | |
| DirectX versie | 12.0 |
| Shader model versie | 6.6 |
| OpenGL versie | 4.6 |
| OpenCL-versie | 3.0 |
| Design | |
| Type koeling | Actief |
| Certificering | BSMI, FCC, ICES-003, CE, UK DOC, VCCI, KCC(EMC), RCM EMC, CB, Morocco Doc |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 200 W |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 11 |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,62 kg |
| Hoogte | 38,5 mm |
| Diepte | 104,9 mm |
| Lengte | 267,6 mm |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 470 mm |
| Diepte verpakking | 335 mm |
| Hoogte verpakking | 108 mm |
| Gewicht verpakking | 2,33 kg |