| Processor |
|---|
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 7 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processormodel | 265K |
| Aantal processorkernen | 20 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,5 GHz |
| Processor cache | 30 MB |
| Processor aantal threads | 20 |
| Prestatiekernen | 8 |
| Efficiënte kernen | 12 |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 3,9 GHz |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 3,3 GHz |
| Processor basisvermogen | 125 W |
| Maximaal turbovermogen | 250 W |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4,6 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5,4 GHz |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) |
|---|
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Totale processorprestaties tot | 33 TOPs |
| NPU-prestaties tot | 13 TOPs |
| GPU-prestaties tot | 8 TOPs |
| Geheugen |
|---|
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 256 GB |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Geheugenslots | 4x DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Opslagmedia |
|---|
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Soort optische drive | Nee |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| SSD interfaces | PCI Express 5.0 |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| NVMe | Ja |
| Grafisch |
|---|
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Grafische geheugen | 8 GB |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| Discreet grafische adapter model | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Aantal discrete graphics adapters | 1 |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Fabrikant van aparte grafische adapter | NVIDIA |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Optische drive |
|---|
| Soort optische drive | Nee |
| Netwerk |
|---|
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wifi | Nee |
| Poorten & interfaces |
|---|
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Lijnuitgang | Ja |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 1 |
| Design |
|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Type behuizing | Tower |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Prestatie |
|---|
| Audiochip | Realtek ALC623-CG |
| Type product | Workstation |
| Chipset moederbord | Intel W880 |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Software |
|---|
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Meegeleverde software | Lenovo AI Now |
| Energie |
|---|
| Netvoeding | 750 W |
| Gewicht en omvang |
|---|
| Breedte | 180 mm |
| Diepte | 370 mm |
| Hoogte | 415 mm |
| Gewicht | 14,4 kg |
| Inhoud van de verpakking |
|---|
| Inclusief muis | Ja |
| Meegeleverde software | Lenovo AI Now |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Muisconnectiviteit | Bedraad |
| Toetsenbordconnectiviteit | Bedraad |
| Overige specificaties |
|---|
| Processorfabrikant | Intel |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |