Lenovo 4XF1T09231 ODD-behuizing Zilver
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4XF1T09231
- EAN: 4573680722839 0195892128090
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Gewicht en omvang | |
|---|---|
| Breedte | 9 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Hoogte | 170 mm |
| Gewicht | 777 g |
| Breedte verpakking | 243 mm |
| Diepte verpakking | 148 mm |
| Hoogte verpakking | 54 mm |
| Gewicht verpakking | 980 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 60 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 15 - 90 procent |
| Design | |
| Kleur van het product | Zilver |
| Prestatie | |
| Compatibiliteit | ThinkStation |