Lenovo Chromebook Duet EDU G2 MediaTek Kompanio 64 GB 27,8 cm (10.9") 4 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) ChromeOS Grijs
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 83HJ0019MH
- EAN: 0198156274090
- Verkoopprijs:
- Contractnr.:
- Accountprijs:
MediaTek Kompanio 838 (8C, 2x A78 @2.6GHz + 6x A55 @2.0GHz), 4GB LPDDR4X-3733, 64GB eMMC 5.1, 10.95" WUXGA (1920x1200) IPS 400nits Glossy / Anti-fingerprint 72% NTSC 60Hz Gorilla Glass 3 Touch, Arm Mali-G57 MC3 GPU, Wi-Fi 6 802.11ax 2x2 + BT5.3, ChromeOS
Offer details
Handelsprijzen
| Distributeur | Product | SKU | Voorraad | Bijgewerkt | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
|
TS/NB LNV CB Duet EDU G2 MTK838 4G 64G C |
12237720 | Registreer gratis bekijk de voorraad | ||
Verwante producten
- Laptopstandaards
- Rugzakken
- Laptoptassen
- Opladers voor mobiele apparatuur
- Video kabel adapters
- Netvoedingen & inverters
- Garantie- en supportuitbreidingen
- USB-kabels
- Netwerkkaarten
- Hoofdtelefoons/headsets
- Toetsenborden
- Muizen
- Toetsenbordaccessoires
- Computer monitoren
- Toetsenborden voor mobiel apparaat
- Stylus-pennen
-
Categorie: Laptopstandaards
-
Categorie: Laptopstandaards
-
Categorie: Laptopstandaards
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
-
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
-
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
-
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
-
Categorie: Video kabel adapters
-
Categorie: Video kabel adapters
-
Categorie: Netvoedingen & inverters
-
Categorie: Netvoedingen & inverters
-
Categorie: Netvoedingen & inverters
-
Categorie: Netvoedingen & inverters
-
Categorie: Netvoedingen & inverters
-
Categorie: Netvoedingen & inverters
-
Categorie: Netvoedingen & inverters
-
Categorie: Netvoedingen & inverters
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Lenovo 4X31R64359 toetsenbord Inclusief muis Kantoor RF-draadloos + Bluetooth QWERTY Oekraïens GrijsCategorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Toetsenborden voor mobiel apparaat
Specificaties
| Beeldscherm | |
|---|---|
| Beeldschermdiagonaal | 27,8 cm (10.9") |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| LED backlight | Ja |
| Helderheid | 400 cd/m² |
| HD type | WUXGA |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Soort paneel | IPS |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Processor | |
| Frequentie van processor | 2,6 GHz |
| Processorfamilie | MediaTek Kompanio |
| Processormodel | 838 |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processorfabrikant | MediaTek |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 4 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR4x-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 4 GB |
| Kloksnelheid geheugen | 3733 MHz |
| Opslagmedia | |
| Interne opslagcapaciteit | 64 GB |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Opslagmedia | eMMC |
| Audio | |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Vermogen luidsprekers | 1 W |
| Aantal microfoons | 2 |
| Camera | |
| Type camera achterzijde | Enkele camera |
| Resolutie camera achterzijde (numeriek) | 8 MP |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 5 MP |
| Netwerk | |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 2 |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Design | |
| Vormfactor | Slate |
| Kleur van het product | Grijs |
| Soort apparaat | Mobiele tablet |
| Certificering | ENERGY STAR,EPEAT Gold,RoHS |
| Kleurnaam | Luna Grey |
| Prestatie | |
| Locatie positie | Nee |
| Assisted GPS (A-GPS) | Nee |
| Pen | |
| Styluspen | Ja |
| Software | |
| Platform | ChromeOS |
| Inclusief besturingssysteem | ChromeOS |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterijcapaciteit | 29 Wh |
| Inclusief batterij | Ja |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 45 W |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 255,6 mm |
| Diepte | 167,2 mm |
| Hoogte | 6,7 mm |
| Inhoud van de verpakking | |
| Styluspen | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Certificaten | |
| Certificering | ENERGY STAR,EPEAT Gold,RoHS |
| Technische details | |
| Processorfabrikant | MediaTek |
| Overige specificaties | |
| Processorfabrikant | MediaTek |