Lenovo 4Y41L72522 toetsenbord voor mobiel apparaat QWERTY Amerikaans Engels USB + Bluetooth Zwart
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4Y41L72522
- EAN: 0195892089193 4571592850169
- Verkoopprijs:
- Contractnr.:
- Accountprijs:
Lenovo 4Y41L72522, QWERTY, Amerikaans Engels, Touchpad, 10 miljoen tekens, Lenovo, ThinkPad X1 Fold 16 Gen 1
Offer details
Handelsprijzen
| Distributeur | Product | SKU | Voorraad | Bijgewerkt | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
|
ThinkPad Bluetooth TrackPoint Keyboard a |
6151018 | Registreer gratis bekijk de voorraad | ||
Verwante producten
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: PC's/werkstations
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: Laptops
-
Categorie: All-in-One PC's/workstations
-
Categorie: All-in-One PC's/workstations
-
Categorie: All-in-One PC's/workstations
-
Categorie: All-in-One PC's/workstations
Beschrijving
Lenovo 4Y41L72522. Toetsenbordindeling: QWERTY, Taal toetsenbord: Amerikaans Engels, Aanwijsapparaat: Touchpad. Merkcompatibiliteit: Lenovo, Compatibiliteit: ThinkPad X1 Fold 16 Gen 1, Kleur van het product: Zwart. Connectiviteitstechnologie: Bedraad en draadloos, Aansluiting: USB + Bluetooth. Stroombron: Batterij/Accu, Accu/Batterij voltage: 5 V, Levensduur batterij: 8 uur. Ondersteunt Windows: Windows 11
Specificaties
| Toetsenbord | |
|---|---|
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | Amerikaans Engels |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 81 |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Eiland-stijl keyboard | Ja |
| Toetsen levensduur | 10 miljoen tekens |
| Prestatie | |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Compatibiliteit | ThinkPad X1 Fold 16 Gen 1 |
| Backlight | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Certificering | SRRC FCC UL IC TELEC VCCI CE UKCA RCM |
| Maximale schermgrootte | 41,4 cm (16.3") |
| Ingebouwde standaard | Ja |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Toetsenbordindeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | Amerikaans Engels |
| Aantal toetsen, toetsenbord | 81 |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 |
| Toetsen levensduur | 10 miljoen tekens |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad en draadloos |
| Aansluiting | USB + Bluetooth |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Eiland-stijl keyboard | Ja |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Certificering | SRRC FCC UL IC TELEC VCCI CE UKCA RCM |
| Energie | |
| Stroombron | Batterij/Accu |
| Levensduur batterij | 8 uur |
| Accu/Batterij voltage | 5 V |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Windows 11 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 296,2 mm |
| Diepte | 161,3 mm |
| Hoogte | 6,6 mm |
| Gewicht | 350 g |
| Breedte verpakking | 360 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 45 mm |
| Gewicht verpakking | 950 g |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 360 mm |
| Diepte verpakking | 210 mm |
| Hoogte verpakking | 45 mm |
| Gewicht verpakking | 950 g |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Nee |
| Type verpakking | Doos |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 50 °C |