Lenovo Chrome 500e 2in1 G5 M89 MediaTek Kompanio 540 Chromebook 31 cm (12.2") Touchscreen WUXGA 8 GB LPDDR5x-SDRAM 64 GB UFS Wi-Fi 6E (802.11ax) ChromeOS Engels Grijs
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 83TA000AMH
- EAN: 0199274238087
- Verkoopprijs:
- Contractnr.:
- Accountprijs:
Lenovo Chrome 500e 2in1 G5 M89, MediaTek Kompanio, 31 cm (12.2"), 1920 x 1200 Pixels, 8 GB, 64 GB, ChromeOS
Offer details
Handelsprijzen
| Distributeur | Product | SKU | Voorraad | Bijgewerkt | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
|
NB 500e G5 M89 MTK540 8G 64G |
LEN-83TA000AMH | Registreer gratis bekijk de voorraad | ||
Verwante producten
- HDMI kabels
- Video kabel adapters
- Soundbar luidsprekers
- Rugzakken
- Muizen
- Toetsenborden
- Garantie- en supportuitbreidingen
- Opladers voor mobiele apparatuur
- USB-kabels
- Numerieke toetsenborden
- Hoofdtelefoons/headsets
- Toetsenbordaccessoires
- Laptoptassen
- Laptopstandaards
- Netvoedingen & inverters
- Toetsenborden voor mobiel apparaat
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Toetsenborden
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
-
Categorie: Opladers voor mobiele apparatuur
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: Numerieke toetsenborden
-
Categorie: Numerieke toetsenborden
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Hoofdtelefoons/headsets
-
Categorie: Toetsenbordaccessoires
-
Categorie: Toetsenbordaccessoires
-
Categorie: Toetsenbordaccessoires
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptoptassen
-
Categorie: Laptopstandaards
-
Categorie: Laptopstandaards
-
Categorie: Netvoedingen & inverters
-
Categorie: Netvoedingen & inverters
Beschrijving
Lenovo Chrome 500e 2in1 G5 M89. Type product: Chromebook, Vormfactor: Convertible (Map). Processorfamilie: MediaTek Kompanio, Processormodel: 540. Beeldschermdiagonaal: 31 cm (12.2"), HD type: WUXGA, Resolutie: 1920 x 1200 Pixels, Touchscreen. Intern geheugen: 8 GB, Intern geheugentype: LPDDR5x-SDRAM. Totale opslagcapaciteit: 64 GB, Opslagmedia: UFS. On-board graphics adapter model: ARM Mali-G57 MC2. Inclusief besturingssysteem: ChromeOS. Kleur van het product: Grijs
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Kleurnaam | Luna grey |
| Type product | Chromebook |
| Kleur van het product | Grijs |
| Vormfactor | Convertible (Map) |
| Materiaal behuizing | Polycarbonaat (PC), Acrylonitrielbutadieenstyreen (ABS) |
| Gecertificeerd Refurbished | Nee |
| Beeldscherm | |
| HD type | WUXGA |
| Beeldschermdiagonaal | 31 cm (12.2") |
| Resolutie | 1920 x 1200 Pixels |
| Touchscreen | Ja |
| LED backlight | Ja |
| Beeldoppervlakte | Glans |
| Helderheid | 300 cd/m² |
| Typische contrastverhouding | 800:1 |
| Soort paneel | IPS |
| Type beeldschermglas | Gorilla Glass |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| RGB-kleurruimte | NTSC |
| Kleurbereik | 50 procent |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:10 |
| Processor | |
| Processorfamilie | MediaTek Kompanio |
| Processormodel | 540 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 2,6 GHz |
| Aantal processorkernen | 8 |
| Processor aantal threads | 8 |
| Chipset moederbord | MediaTek SoC |
| Processorfabrikant | MediaTek |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 8 GB |
| Intern geheugentype | LPDDR5x-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 6400 MHz |
| Maximum intern geheugen | 8 GB |
| Geheugen form factor | On-board |
| Opslagmedia | |
| Soort optische drive | Nee |
| Totale opslagcapaciteit | 64 GB |
| Opslagmedia | UFS |
| Flash memory | 64 GB |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Nee |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Familie ingebouwde grafische adapter | ARM Mali |
| On-board graphics adapter model | ARM Mali-G57 MC2 |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | ARM |
| Audio | |
| Aantal microfoons | 2 |
| Audiosysteem | MaxxAudio |
| Aantal ingebouwde luidsprekers | 2 |
| Merk luidsprekers | Waves |
| Vermogen luidsprekers | 2 W |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Camera | |
| Camera voorzijde | Ja |
| Resolutie camera voorzijde (numeriek) | 5 MP |
| Privacycamera | Ja |
| Type privacy | Privacysluiter |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Netwerk | |
| Mobiele netwerkverbinding | Nee |
| Wifi-standaard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth | Ja |
| WLAN-controller-model | MediaTek MT7922 |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Ethernet LAN | Nee |
| Bluetooth-versie | 5.4 |
| WWAN | Niet geïnstalleerd |
| Soort antenne | 2x2 |
| Fabrikant van de WLAN-controller | MediaTek |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 2 |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 1.4b |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| Prestatie | |
| Chipset moederbord | MediaTek SoC |
| Toetsenbord | |
| Aanwijsapparaat | Touchpad |
| Numeriek toetsenblok | Nee |
| Morsbestendig toetsenbord | Ja |
| Keyboard met achtergrondverlichting | Nee |
| Taal toetsenbord | Engels |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | ChromeOS |
| Accu/Batterij | |
| Batterijtechnologie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Batterijcapaciteit | 50 Wh |
| Snel opladen | Ja |
| Snelle oplaadtijd (50%) | 30 min |
| Energie | |
| AC-adapter, vermogen | 65 W |
| AC-adapterfrequentie | 50/60 Hz |
| AC-adapter ingangsspanning | 100 - 240 V |
| USB Power Delivery (USB PD) | Ja |
| USB Type-C-oplaadpoort | Ja |
| Vereist oplaadvermogen (min) | 45 W |
| Vereist oplaadvermogen (max) | 65 W |
| Beveiliging | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Vingerafdruklezer | Nee |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Temperatuur bij opslag | 5 - 43 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 95 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 5 - 95 procent |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Certificaten | |
| Certificering | ErP Lot 6/26 TCO Certified, generation 10 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Duurzaamheid | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 1,29 kg |
| Breedte | 289,7 mm |
| Diepte | 212 mm |
| Hoogte | 20,3 mm |
| Verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief AC-adapter | Ja |
| Technische details | |
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Overige specificaties | |
| WLAN-controller-model | MediaTek MT7922 |
| Audiosysteem | MaxxAudio |
| Maximale verschepingshoogte | 3048 m |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Inclusief AC-adapter | Ja |