Lenovo 4X20M26264 netvoeding & inverter Binnen 45 W Zwart
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4X20M26264
- EAN: 0191200521515
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Uitgangsvermogen | 45 W |
| Instelbare uitgangsspanning | Nee |
| Soort voeding | Binnen |
| Bedoeld voor | Laptop |
| Kleur van het product | Zwart |
| Power huidig type | AC-naar-DC |
| Frequentie | 50 - 60 Hz |
| Energie | |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Uitgangsvermogen | 45 W |
| Instelbare uitgangsspanning | Nee |
| Prestatie | |
| Soort voeding | Binnen |
| Bedoeld voor | Laptop |
| Power huidig type | AC-naar-DC |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 80 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 170 g |
| Breedte | 40 mm |
| Diepte | 93 mm |
| Hoogte | 28,5 mm |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |