Lenovo ThinkSmart Core for Microsoft Team Rooms video conferencing systeem Ethernet LAN
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 12VL0000GE
- EAN: 0197531748430
- Verkoopprijs:
- Contractnr.:
- Accountprijs:
Lenovo ThinkSmart Core for Microsoft Team Rooms, Windows 11 IoT Enterprise GAC, Zwart
Offer details
Handelsprijzen
| Distributeur | Product | SKU | Voorraad | Bijgewerkt | Prijs |
|---|---|---|---|---|---|
|
Thinksmart Core + Thinksmart |
W129038587 | Registreer gratis bekijk de voorraad | ||
Verwante producten
- HDMI kabels
- Video kabel adapters
- Soundbar luidsprekers
- Computer monitoren
- USB-kabels
- Netwerkkaarten
- Webcams
- Garantie- en supportuitbreidingen
- Netvoedingen & inverters
- Thunderbolt-kabels
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: Computer monitoren
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: USB-kabels
-
Categorie: Netwerkkaarten
-
Categorie: Netwerkkaarten
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Garantie- en supportuitbreidingen
-
Categorie: Netvoedingen & inverters
-
Categorie: Netvoedingen & inverters
Beschrijving
Lenovo ThinkSmart Core for Microsoft Team Rooms. Ethernet LAN, Wifi. Bluetooth. Beeldschermdiagonaal: 25,6 cm (10.1"), Resolutie: 1280 x 800 Pixels. Inclusief besturingssysteem: Windows 11 IoT Enterprise GAC. Kleur van het product: Zwart
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Audio | |
| Frequentiebereik | 80 - 20000 Hz |
| Aantal luidsprekers | 4 |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 16384 MB |
| Intern geheugentype | DDR4 |
| Opslagmedia-type | SSD |
| Totale opslagcapaciteit | 256 GB |
| Geheugenkaart slot(s) | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 2 |
| Aansluiting voor netstroomadapter | Ja |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal USB4 Gen 2x2 poorten | 1 |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 100,1000 Mbit/s |
| Wifi | Ja |
| Wi-Fi-standaarden | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Password bescherming | HDD, Inschakelen, Supervisor |
| Wake-on-LAN | Ja |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Beeldscherm | |
| Ingebouwd display | Ja |
| Beeldschermdiagonaal | 25,6 cm (10.1") |
| Resolutie | 1280 x 800 Pixels |
| Touchscreen | Ja |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Microfoon | |
| Aantal microfoons | 8 |
| Beveiliging | |
| Password bescherming | HDD, Inschakelen, Supervisor |
| Kenmerken | |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Computersysteem | |
| Computersysteemtype | Mini PC |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
| VESA-montage | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 IoT Enterprise GAC |
| Processormodel | i5-1145G7E |
| Processorgeneratie | Intel® 11de generatie Core™ i5 |
| Computerbehuizing | |
| Computersysteemtype | Mini PC |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i5 |
| VESA-montage | Ja |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 IoT Enterprise GAC |
| Energie | |
| Vermogensverbruik (max) | 90 W |
| Type stroombron | AC |
| Gewicht en omvang | |
| Productafmetingen | 798 x 91,3 x 56,5 mm |
| Breedte | 226 mm |
| Diepte | 200 mm |
| Hoogte | 37,5 mm |
| Gewicht | 1,1 kg |
| Luidspreker gewicht | 3,6 kg |