Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Thunderbolt-versie | 4 |
| Aansluiting 1 | Man |
| Aansluiting 2 | Man |
| Kleur van het product | Zwart |
| Snoerlengte | 0,7 m |
| Data transfer snelheid (max) | 40 Gbit/s |
| USB Type-C DisplayPort alternatieve modus | Ja |
| Gewicht | 33 g |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht | 33 g |
| Diameter van de kabel | 4,6 mm |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 120 mm |
| Hoogte verpakking | 15 mm |
| Gewicht verpakking | 48,13 g |
| Diepte verpakking | 130 mm |
| Technische details | |
| Aansluiting 1 | Man |
| Aansluiting 2 | Man |
| Kleur van het product | Zwart |
| Snoerlengte | 0,7 m |
| Data transfer snelheid (max) | 40 Gbit/s |
| Gewicht | 33 g |