Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Camera HD-type | Full HD |
| Megapixels | 2 MP |
| Maximale videoresolutie | 1920 x 1080 Pixels |
| Maximale beeldsnelheid | 30 fps |
| Ondersteunde video-modi | 1080p |
| Privacycamera | Ja |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
| Design | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Interface | USB 2.0 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type beeldsensor | CMOS |
| Stroomvoorziening via USB | Ja |
| Montagewijze | Clip |
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Software | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Ondersteunt Linux | Ja |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 90 mm |
| Diepte | 46 mm |
| Hoogte | 62 mm |
| Gewicht | 130 g |
| Verpakking | |
| Aantal | 1 |
| Breedte verpakking | 137 mm |
| Diepte verpakking | 110 mm |
| Hoogte verpakking | 62 mm |
| Gewicht verpakking | 200 g |
| Microfoon | |
| Ingebouwde microfoon | Ja |
| Aantal microfoons | 2 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85258900 |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85258900 |
| Overige specificaties | |
| Stroomvoorziening via USB | Ja |