| Processor |
|---|
| Processorgeneratie | Intel Core i7-14xxx |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfamilie | Intel® Core™ i7 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processormodel | i7-14700 |
| Aantal processorkernen | 20 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,4 GHz |
| Processor cache | 33 MB |
| Processor aantal threads | 28 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Prestatiekernen | 8 |
| Efficiënte kernen | 12 |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 2,1 GHz |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 1,5 GHz |
| Processor basisvermogen | 65 W |
| Maximaal turbovermogen | 219 W |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4,2 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5,3 GHz |
| Geheugen |
|---|
| Intern geheugen | 16 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 128 GB |
| Geheugenlayout | 1 x 16 GB |
| Geheugenslots | 4x DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 4400 MHz |
| Opslagmedia |
|---|
| Totale opslagcapaciteit | 512 GB |
| Soort optische drive | Nee |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 512 GB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Totale capaciteit SSD's | 512 GB |
| NVMe | Ja |
| Grafisch |
|---|
| Aparte grafische adapter | Nee |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel® UHD Graphics |
| Discreet grafische adapter model | Niet beschikbaar |
| On-board graphics adapter model | Intel UHD Graphics 770 |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Optische drive |
|---|
| Soort optische drive | Nee |
| Netwerk |
|---|
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wifi | Nee |
| Poorten & interfaces |
|---|
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 6 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 1 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 0 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Lijnuitgang | Ja |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Design |
|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Volume | 17 l |
| Type behuizing | Tower |
| Ondersteuning voor plaatsing | Verticaal |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Prestatie |
|---|
| Audiochip | Realtek ALC897Q-CG |
| Type product | Workstation |
| Aantal luidsprekers | 1 |
| Chipset moederbord | Intel W680 |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen, Supervisor |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Software |
|---|
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Architectuur besturingssysteem | 64-bit |
| Energie |
|---|
| Netvoeding | 750 W |
| Ingangsfrequentie voeding | 50 - 60 Hz |
| Voeding, voltage ingang | 100 - 240 V |
| Eisen aan de omgeving |
|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3048 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 12192 m |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
| Certificaten |
|---|
| Certificering | ENERGY STAR 8.0
EPEAT Gold Registered
ErP Lot 3
RoHS compliant
TCO Certified 9.0 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Duurzaamheid |
|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, TCO, EPEAT Gold |
| Gewicht en omvang |
|---|
| Volume | 17 l |
| Breedte | 170 mm |
| Diepte | 315,4 mm |
| Hoogte | 376 mm |
| Gewicht | 9,67 kg |
| Inhoud van de verpakking |
|---|
| Inclusief monitor | Nee |
| Inclusief muis | Ja |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Beeldscherm |
|---|
| Inclusief monitor | Nee |
| Technische details |
|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, TCO, EPEAT Gold |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Overige specificaties |
|---|
| Aantal luidsprekers | 1 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |