Lenovo 4XB0X01142 interne harde schijf 4 TB 7200 RPM 128 MB 3.5" SATA III
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4XB0X01142
- EAN: 0194552275884 1945522758840
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Harde schijf | |
|---|---|
| Component voor | Server/werkplaats |
| HDD capaciteit | 4 TB |
| HDD omvang | 3.5" |
| HDD rotatiesnelheid | 7200 RPM |
| Certificering | UL. CE, FCC, ICES, RCM, Morocco, KC, BSMI |
| Kenmerken | |
| Soort | HDD |
| Component voor | Server/werkplaats |
| HDD capaciteit | 4 TB |
| HDD omvang | 3.5" |
| HDD rotatiesnelheid | 7200 RPM |
| Interface | SATA III |
| Certificering | UL. CE, FCC, ICES, RCM, Morocco, KC, BSMI |
| Buffergrootte opslagstation | 128 MB |
| Technische details | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717050 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 147 mm |
| Hoogte | 147 mm |
| Diepte | 26,1 mm |
| Breedte verpakking | 252 mm |
| Diepte verpakking | 179 mm |
| Hoogte verpakking | 92 mm |
| Gewicht verpakking | 1 kg |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 252 mm |
| Diepte verpakking | 179 mm |
| Hoogte verpakking | 92 mm |
| Gewicht verpakking | 1 kg |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 84717050 |
| Overige specificaties | |
| Interface | SATA III |
| Certificering | UL. CE, FCC, ICES, RCM, Morocco, KC, BSMI |
| Certificaten van naleving | RoHS |