Lenovo 4XF1L42848 computerbehuizing onderdelen Small Form Factor (SFF) ODD-beugel
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4XF1L42848
- EAN: 0195892082279 4571592481233
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Kenmerken | |
|---|---|
| Compatibel chassistype | Small Form Factor (SFF) |
| Soort | ODD-beugel |
| Kleur van het product | Wit |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 171,6 mm |
| Diepte | 152,3 mm |
| Hoogte | 37,7 mm |
| Gewicht | 300 g |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 180 mm |
| Hoogte verpakking | 105 mm |
| Gewicht verpakking | 600 g |
| Technische details | |
| Compatibel chassistype | Small Form Factor (SFF) |
| Soort | ODD-beugel |
| Kleur van het product | Wit |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 190 mm |
| Diepte verpakking | 180 mm |
| Hoogte verpakking | 105 mm |
| Gewicht verpakking | 600 g |
| Type verpakking | Doos |