Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2 Intel Core Ultra 9 285K 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5060 Windows 11 Pro Workstation Zwart
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 30JQ007PBF
- EAN: 0199273529230
Offer details
Redenen om te kopen

<p> LENOVO THINKSTATION P2 TOWER GEN 2 </p>
De prestaties van een workstation zijn binnen handbereik met de Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2. Intel® Core™ Ultra-processors met een geïntegreerde neural processing unit (NPU) en NVIDIA RTX™ Ada Generation grafische kaarten zetten een nieuwe standaard voor instapmodellen en bieden uitstekende waarde. Dit workstation is ideaal voor CAD, productontwerp, STEAM (Science, Technology, Engineering, Arts, Mathematics) en meer.
<p> Verbeterde AI-verwerkingsefficiëntie </p>
Ervaar geavanceerde AI, gegevensverwerking en multitasking met Intel® Core™ Ultra 9-processors tot maximaal met Intel vPro®, die een ingebouwde NPU bevatten en tot 36 TOPS leveren. Optimaliseer complexe workflows met behoud van betrouwbaarheid en efficiëntie.


<p> Professionele grafische mogelijkheden, toegankelijke prijs </p>
Versnel 3D-ontwerp, simulaties en AI-workloads met tot 192 TOPS aan prestaties van de NVIDIA RTX™ Ada grafische kaart. Dit apparaat is ideaal voor intensieve rekentaken en biedt een verbluffende visuele kwaliteit.
<p> Voer moeiteloos gegevensintensieve taken uit </p>
Voer grote datasets en resource-intensieve applicaties naadloos uit. Dankzij voldoende supersnel geheugen kun je met de ThinkStation P2 Tower Gen 2 complexe taken zorgeloos uitvoeren.


<p> KRACHTIGE GECOMBINEERDE AI-VERSNELLING </p>
Verleg je creatieve grenzen met AI van de volgende generatie – tot 36 TOPS vanuit het systeem en de geïntegreerde NPU, plus 192 TOPS van de NVIDIA RTX™ Ada grafische kaart. Van simulatie en modellering tot automatisering, de ThinkStation P2 Tower Gen 2 stelt teams in staat om taken te stroomlijnen en sneller te innoveren.
<p> Stroomlijn CAD, productontwerp en -ontwikkeling </p>
Maak gebruik van ISV-certificeringen voor CAD- en simulatietools. De betrouwbaarheid, uitbreidbaarheid en krachtige CPU/GPU-combinatie van de ThinkStation P2 Tower Gen 2 zorgen voor een soepel verloop van complexe workflows, zelfs bij strakke schema's.


<p> Render, bewerk en animeer met vertrouwen </p>
De NVIDIA RTX™ Ada Generation grafische kaart versnelt de workflows voor 3D-modellering, animatie en postproductie. De ThinkStation P2 Tower Gen 2 biedt robuuste rekenkracht, zodat je zonder compromissen meeslepende content kunt creëren.
<p> Versterk STEM-onderwijs en -onderzoek </p>
Ideaal voor laboratoria, klaslokalen en onderzoeksomgevingen die een robuust maar betaalbaar werkstation nodig hebben. De ThinkStation P2 Tower Gen 2 verwerkt naadloos academische taken, ontwerpprojecten en gegevensanalyse.


<p> Snel, veilig en klaar voor data voor de gezondheidszorg </p>
Breng telezorg, medische beeldvorming en onderzoekstoepassingen naar elke omgeving met de ThinkStation P2 Tower Gen 2. Geniet van AI-gestuurde prestaties, bedrijfsbeveiliging en betrouwbare computerprestaties in een duurzaam, toekomstbestendig werkstation.
<p> Toekomstbestendige uitbreidbaarheid voor evoluerende workloads </p>
Upgrade opslag, geheugen en grafische kaart naarmate de vraag groeit. Dit apparaat ondersteunt PCIe Gen 5 voor snellere doorvoer en beschikt over meerdere M.2-sleuven voor uitgebreide capaciteit en flexibele connectiviteitsopties. Pas u naadloos aan en maximaliseer de ROI.


<p> Bedrijfsklare beveiliging en betrouwbaarheid </p>
Gebruik CAD-, BIM- en creatieve apps met gemak en vertrouwen. Dit apparaat is grondig getest en gecertificeerd door grote ISV's zoals AutoCAD®, Revit® en SOLIDWORKS®. Het zorgt voor soepele prestaties, zodat u zich kunt richten op resultaten. Bekijk de volledige lijst met ISV-certificeringen.
<p> Geavanceerde ThinkShield-beveiliging voor gemoedsrust </p>
Bescherm uw gegevens met een Trusted Platform Module (TPM) en verbeterde privacyopties. ThinkShield-oplossingen beschermen gevoelige informatie waar u ook werkt en zorgen voor naleving en gemoedsrust.


<p> Rigoureus getest op betrouwbaarheid </p>
De ThinkStation P2 Tower Gen 2 wordt ondersteund door Lenovo’s strenge kwaliteitscontroles en MIL-SPEC-tests, en is bestand tegen extreme omgevingsomstandigheden, schokken en trillingen, wat zorgt voor consistente prestaties onder druk.
<p> BETROUWBAARHEID EN SAMENWERKING </p>
Ons doel is om slimmere technologie te leveren die een betere, duurzamere toekomst creëert voor onze klanten, gemeenschappen en de planeet. Daarom streven we naar toonaangevende labels en certificeringen die onze toewijding aan duurzaamheid in productontwerp aantonen. Samen kunnen we bouwen aan een slimmere toekomst voor iedereen.

Beschrijving
- AI-geoptimaliseerde prestaties voor veeleisende workflows
- Meerdere ISV-certificeringen
- Veilig, duurzaam en betrouwbaar
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processor cache type | Smart Cache |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 9 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processormodel | 285K |
| Aantal processorkernen | 24 |
| Maximale turbofrequentie van processor | 5,7 GHz |
| Processor cache | 36 MB |
| Processor aantal threads | 24 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Prestatiekernen | 8 |
| Efficiënte kernen | 16 |
| Prestatie-kernbasisfrequentie | 3,7 GHz |
| Efficiënte kernbasisfrequentie | 3,2 GHz |
| Processor basisvermogen | 125 W |
| Maximaal turbovermogen | 250 W |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 4,6 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5,5 GHz |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| Sparsity-ondersteuning | Ja |
| Ondersteuning voor Windows Studio-effecten | Ja |
| AI-softwareframeworks ondersteund door NPU | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Totale processorprestaties tot | 36 TOPs |
| NPU-prestaties tot | 13 TOPs |
| GPU-prestaties tot | 8 TOPs |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 32 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 128 GB |
| Geheugenlayout | 2 x 16 GB |
| Geheugenslots | 4x DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Non-ECC | Ja |
| Geheugen kanaal | Dubbelkanaals |
| Type gebufferd geheugen | Unregistered (unbuffered) |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 1 TB |
| Soort optische drive | Nee |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal storage drives geïnstalleerd | 1 |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 1 |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Totale capaciteit SSD's | 1 TB |
| NVMe | Ja |
| M.2 SSD-grootte | 2280 (22 x 80 mm) |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Aantal HDMI-poorten grafische adapter | 1 |
| Aantal DisplayPorts grafische adapter | 3 |
| Grafische geheugen | 8 GB |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| Discreet grafische adapter model | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Specifiek grafisch geheugentype | GDDR7 |
| Aantal discrete graphics adapters | 1 |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Fabrikant van aparte grafische adapter | NVIDIA |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 1000 Mbit/s |
| Bekabelingstechnologie | 10/100/1000Base-T(X) |
| Wifi | Nee |
| LAN controller | Intel® I219-LM |
| Poorten & interfaces | |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Lijnuitgang | Ja |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| DisplayPort versie | 1.4 |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 1 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Volume | 17 l |
| Type behuizing | Tower |
| Ondersteuning voor plaatsing | Verticaal |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Prestatie | |
| Audiochip | Realtek ALC623-CG |
| Type product | Workstation |
| Aantal luidsprekers | 1 |
| Chipset moederbord | Intel W880 |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Wachtwoordbeveiliging | Ja |
| Password bescherming | BIOS, Inschakelen |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Trusted Platform Module (TPM) version | 2.0 |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Meegeleverde software | Lenovo AI Now |
| Taal besturingssysteem | Duits, Nederlands, Engels, Frans, Italiaans |
| Energie | |
| Netvoeding | 750 W |
| 80 PLUS certificatie | 80 PLUS Platinum |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 20 - 80 procent |
| Hoogte, in bedrijf | 0 - 3048 m |
| Hoogte bij opslag | 0 - 12192 m |
| Temperatuur bij opslag | -40 - 60 °C |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 10 - 90 procent |
| Certificaten | |
| Certificering | TCO Certified 10.0 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Gewicht en omvang | |
| Volume | 17 l |
| Breedte | 170 mm |
| Diepte | 315,4 mm |
| Hoogte | 376 mm |
| Gewicht | 9,67 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Inclusief muis | Ja |
| Meegeleverde software | Lenovo AI Now |
| Toetsenbord inbegrepen | Nee |
| Muisconnectiviteit | Bedraad |
| Beeldscherm | |
| Inclusief monitor | Nee |
| Technische details | |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Overige specificaties | |
| Aantal luidsprekers | 1 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Ingebouwde luidsprekers | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |