Lenovo ThinkStation P2 Tower Gen 2 Intel Core Ultra 9 285 64 GB DDR5-SDRAM 2 TB SSD NVIDIA GeForce RTX 5070 Windows 11 Pro Workstation Zwart
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 30JQ0060UK
- EAN: 0199272067351
Offer details
Beschrijving
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Processorgeneratie | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Processorfamilie | Intel Core Ultra 9 |
| Processorfabrikant | Intel |
| Processormodel | 285 |
| Aantal processorkernen | 24 |
| Processor cache | 40 MB |
| Processor aantal threads | 20 |
| Prestatiekernen | 8 |
| Efficiënte kernen | 16 |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | |
| Neurale verwerkingseenheid (NPU) | Intel AI Boost |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 64 GB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Maximum intern geheugen | 128 GB |
| Geheugenlayout | 2 x 32 GB |
| Geheugenslots | 4x DIMM |
| Kloksnelheid geheugen | 5600 MHz |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 2 TB |
| Soort optische drive | Nee |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer | Ja |
| Opslagmedia | SSD |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 2 |
| SSD capaciteit | 1 TB |
| SSD interfaces | PCI Express 4.0 |
| Compatibele geheugenkaarten | SD |
| SSD-vormfactor | M.2 |
| Totale capaciteit SSD's | 2 TB |
| NVMe | Ja |
| Grafisch | |
| Aparte grafische adapter | Ja |
| Grafische geheugen | 12 GB |
| Familie ingebouwde grafische adapter | Intel Graphics |
| Discreet grafische adapter model | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Aantal discrete graphics adapters | 1 |
| On-board graphics adapter model | Intel Graphics |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |
| Fabrikant van aparte grafische adapter | NVIDIA |
| Interne-GPU-fabrikant | Intel |
| Optische drive | |
| Soort optische drive | Nee |
| Netwerk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN, data-overdrachtsnelheden | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wifi | Nee |
| Poorten & interfaces | |
| Combo koptelefoon/microfoon port | Ja |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 4 |
| Aantal poortenUSB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type C | 0 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type A | 2 |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Type C | 0 |
| Aantal Thunderbolt 3-poorten | 0 |
| Aantal USB 2.0-poorten | 2 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| HDMI versie | 2.1 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 1 |
| Lijnuitgang | Ja |
| Microfoon, line-in ingang | Ja |
| Aantal USB 3.2 Gen 2.2 Type-C-poorten | 1 |
| Design | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type behuizing | Tower |
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| Prestatie | |
| Audiochip | Realtek ALC623-CG |
| Type product | Workstation |
| Chipset moederbord | Intel W880 |
| Audiosysteem | High Definition Audio |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Windows 11 Pro |
| Meegeleverde software | Lenovo AI Now |
| Energie | |
| Netvoeding | 750 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 170 mm |
| Diepte | 315,4 mm |
| Hoogte | 376 mm |
| Gewicht | 9,67 kg |
| Inhoud van de verpakking | |
| Inclusief muis | Ja |
| Meegeleverde software | Lenovo AI Now |
| Toetsenbord inbegrepen | Ja |
| Muisconnectiviteit | Bedraad |
| Toetsenbordconnectiviteit | Bedraad |
| Overige specificaties | |
| Processorfabrikant | Intel |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ja |
| Ingebouwde grafische adapter | Ja |