| Beeldscherm |
|---|
| Helderheid (typisch) | 250 cd/m² |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Beeldschermdiagonaal | 49,5 cm (19.5") |
| Responstijd | 2 ms |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 16,7 miljoen kleuren |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Resolutie | 1600 x 900 Pixels |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| Typische contrastverhouding | 1000:1 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 3000000:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 170° |
| Kijkhoek, verticaal | 160° |
| Pixel pitch | 0,271 x 0,264 mm |
| Grootte beeld (verticaal) | 43,3 cm |
| Grootte beeld (diagonaal) | 23,8 cm |
| Pixeldichtheid | 94 ppi |
| Kleurbereik | 72 procent |
| Touchscreen | Nee |
| Soort paneel | TN |
| Kleurdiepte | 8 Bit |
| Kleurstandaard gamut | NTSC |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Prestatie |
|---|
| Compatibele besturingssystemen | Windows 7, Windows 10, Windows 11 |
| Multimedia |
|---|
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Design |
|---|
| Markt positionering | Bedrijf |
| Kleur van het product | Zwart |
| Kleurnaam | Raven Black |
| Poorten & interfaces |
|---|
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal HDMI-poorten | 1 |
| Hoofdtelefoon uit | Ja |
| HDMI | Ja |
| HDMI versie | 1.4 |
| Ergonomie |
|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Bereik kantelhoek | -5 - 22° |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Energie |
|---|
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 - 60 Hz |
| Vermogensverbruik (max) | 15 W |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 12 W |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,3 W |
| Gewicht en omvang |
|---|
| Breedte apparaat (met standaard) | 464,8 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 180,4 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 352,6 mm |
| Bezel breedte (zijkant) | 1,53 cm |
| Bezel breedte (bovenkant) | 1,82 cm |
| Bezel breedte (onderkant) | 2,6 cm |
| Hoogte (zonder voet ) | 283,5 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 48,3 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 464,8 mm |
| Gewicht (met standaard) | 2,5 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 2,2 kg |
| Breedte verpakking | 560 mm |
| Diepte verpakking | 125 mm |
| Hoogte verpakking | 350 mm |
| Gewicht verpakking | 3,7 kg |
| Verpakking |
|---|
| Breedte verpakking | 560 mm |
| Diepte verpakking | 125 mm |
| Hoogte verpakking | 350 mm |
| Gewicht verpakking | 3,7 kg |
| Staander inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | HDMI |
| Inhoud van de verpakking |
|---|
| Staander inbegrepen | Ja |
| Meegeleverde kabels | HDMI |
| Duurzaamheid |
|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Silver, TCO |
| Technische details |
|---|
| Duurzaamheidscertificaten | ENERGY STAR, EPEAT Silver, TCO |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 7, Windows 10, Windows 11 |
| Gewicht (met standaard) | 2,5 kg |
| Touchscreen | Nee |
| Overige specificaties |
|---|
| Compatibele besturingssystemen | Windows 7, Windows 10, Windows 11 |
| Certificaten van naleving | RoHS |
| Vermogensverbruik (max) | 15 W |
| Hoogte (zonder voet ) | 283,5 mm |
| HDMI | Ja |
| Diepte ( zonder voet ) | 48,3 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 464,8 mm |
| Touchscreen | Nee |