| Beeldscherm |
|---|
| Helderheid (typisch) | 620 cd/m² |
| Beeldscherm vorm | Flat |
| Beeldschermdiagonaal | 68,6 cm (27") |
| Responstijd | 6 ms |
| Beeldscherm, aantal kleuren | 1,07 miljard kleuren |
| Oorspronkelijke beeldverhouding | 16:9 |
| Resolutie | 3840 x 2160 Pixels |
| Maximale refresh snelheid | 60 Hz |
| sRGB-dekking (gemiddeld) | 100 procent |
| Display technologie | LED |
| Typische contrastverhouding | 1100:1 |
| Contrast ratio (dynamisch) | 3000000:1 |
| Kijkhoek, horizontaal | 178° |
| Kijkhoek, verticaal | 178° |
| Pixel pitch | 0,1554 x 0,1554 mm |
| HD type | 4K Ultra HD |
| Pixeldichtheid | 163 ppi |
| Responstijd (snel) | 4 ms |
| Touchscreen | Nee |
| HDR-ondersteuning | Ja |
| Soort paneel | IPS |
| High Dynamic Range (HDR)-technologie | Dolby Vision, High Dynamic Range (HDR) 1000, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Antireflectiescherm | Ja |
| Multimedia |
|---|
| Ingebouwde luidsprekers | Nee |
| Ingebouwde camera | Nee |
| Design |
|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | CCC
RoHS
TÜV Rheinland Low Blue Light |
| Poorten & interfaces |
|---|
| Ingebouwde USB-hub | Ja |
| Aantal upstream-poorten | 2 |
| Aantal USB Type-A downstream-poorten | 4 |
| Aantal HDMI-poorten | 3 |
| Aantal DisplayPorts | 2 |
| Audio-uitgang | Ja |
| HDMI | Ja |
| HDMI versie | 2.0 |
| USB Power Delivery tot max. | 100 W |
| Aantal USB Type-B-upstreampoorten | 1 |
| Aantal USB Type-C-upstreampoorten | 1 |
| Ergonomie |
|---|
| Bevestigingsmogelijkheid voor kabelslot | Ja |
| VESA-montage | Ja |
| Paneelmontage-interface | 100 x 100 mm |
| Draaibaar | Ja |
| Horizontaal draaibaar | -45 - 45° |
| Bereik kantelhoek | -5 - 35° |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| On Screen Display (OSD) | Ja |
| Scharnier | Ja |
| Pivot hoek | -90 - 90° |
| Kabelslot sleuf type | Kensington |
| kantel aanpassingen | Ja |
| Verstelbare hoogte (max) | 13,5 cm |
| Energie |
|---|
| AC-ingangsspanning | 100 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 47/63 Hz |
| Vermogensverbruik (max) | 270 W |
| Stroomverbruik (typisch) | 70 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energie-efficiëntieklasse (SDR) | G |
| Energie-efficiëntieklasse (HDR) | G |
| Energieverbruik (SDR) per 1000 uur | 61 kWu |
| Energieverbruik (HDR) per 1000 uur | 144 kWu |
| Gewicht en omvang |
|---|
| Breedte apparaat (met standaard) | 593,8 mm |
| Diepte apparaat (met standaard) | 234,1 mm |
| Hoogte apparaat (met standaard) | 613,1 mm |
| Bezel breedte (zijkant) | 2 mm |
| Bezel breedte (bovenkant) | 2 mm |
| Bezel breedte (onderkant) | 1,6 cm |
| Hoogte (zonder voet ) | 359,7 mm |
| Diepte ( zonder voet ) | 53,7 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 613,1 mm |
| Gewicht (met standaard) | 10,8 kg |
| Gewicht (zonder voet) | 6,55 kg |
| Breedte verpakking | 758 mm |
| Diepte verpakking | 200 mm |
| Hoogte verpakking | 493 mm |
| Gewicht verpakking | 13,5 kg |
| Verpakking |
|---|
| Breedte verpakking | 758 mm |
| Diepte verpakking | 200 mm |
| Hoogte verpakking | 493 mm |
| Gewicht verpakking | 13,5 kg |
| Overige specificaties |
|---|
| Certificering | CCC
RoHS
TÜV Rheinland Low Blue Light |
| Vermogensverbruik (max) | 270 W |
| Hoogte (zonder voet ) | 359,7 mm |
| HDMI | Ja |
| Diepte ( zonder voet ) | 53,7 mm |
| Breedte ( zonder voet ) | 613,1 mm |
| USB Power Delivery tot max. | 100 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Touchscreen | Nee |
| Certificaten |
|---|
| Certificering | CCC
RoHS
TÜV Rheinland Low Blue Light |
| Logistieke gegevens |
|---|
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85285210 |
| Technische details |
|---|
| Gewicht (met standaard) | 10,8 kg |
| Touchscreen | Nee |