Lenovo 4X81M52315 stylus-pen 3,6 g Zwart
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4X81M52315
- EAN: 0195892091103
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Technische details | |
|---|---|
| Certificering | CB/IC/FCC/CE/UKCA/VCCI/KC/RCM/NOM |
| Breedte | 120,8 mm |
| Drukniveau's | 4096 |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Kleur van het product | Zwart |
| Hoogte verpakking | 43 mm |
| Diepte verpakking | 73 mm |
| Compatibiliteit | 300W/500W Gen 4 |
| Breedte verpakking | 219 mm |
| Garantieperiode | 1 jaar |
| Gewicht en omvang | |
| Gewicht verpakking | 60 g |
| Hoogte verpakking | 43 mm |
| Diepte verpakking | 73 mm |
| Breedte verpakking | 219 mm |
| Breedte | 120,8 mm |
| Gewicht | 3,6 g |
| Kenmerken | |
| Certificering | CB/IC/FCC/CE/UKCA/VCCI/KC/RCM/NOM |
| Drukniveau's | 4096 |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Kleur van het product | Zwart |
| Compatibiliteit | 300W/500W Gen 4 |
| Apparaatcompatibiliteit | Laptop |
| Ondersteunde protocollen | AES1.0 |
| Tipkleur | Zwart |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 60 g |
| Type verpakking | Doos |
| Hoogte verpakking | 43 mm |
| Diepte verpakking | 73 mm |
| Breedte verpakking | 219 mm |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking | |
| Verpakkingsinhoud | Lenovo Integrated Pen Warranty poster Lenovo Pen poster |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 30 - 80 procent |