HPE Ultrium 800 GB Lege gegevenscartridge 400 GB LTO 1,26 cm
- Merk: HPE
- Categorie:
- SKU: C7973A
- EAN: 0829160621777 0778888228242 50 ...8228242 5054629054253 4580200390690 0637122246889 0715933062246 4948382380005 0812350010482 0801038388272 8411100213870 5051395530455 5052916406273 5056066730677 5054991081703 5055344664956 0764102726946 0102645781907 4054842864555 4053162280199 5055410468846 4054828777138 0112840332569 5704327210948 0717284258248 0711050707817 4049982048187 0638865645403 0806791991639 5053676913193 5051395329394 5051964056997 0082916621777 0801039079698 4052305180716 5054484075080 7426043338314 0804993453320 0797045622150 6122015025428 4139052284345 5580007459018 0637122292831 3662655000995 0601000660067meer
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| Media type | LTO |
| Type product | Lege gegevenscartridge |
| Standaardcapaciteit | 400 GB |
| Capaciteit met compressie | 800 TB |
| Tape life | 30 jaar |
| Recording density | 245 kbit/duim |
| Magnetische coërciviteit | 2850 kA/m |
| Kleur van het product | Goud |
| Aantal tracks | 704 |
| Design | |
| Kleur van het product | Goud |
| Gewicht en omvang | |
| Tape-maat | 1,26 cm |
| Tape-lengte | 680 m |
| Dikte tape | 8 µm |
| Breedte | 113 mm |
| Diepte | 27,9 mm |
| Hoogte | 111 mm |
| Gewicht | 270 g |
| Maat | 11,3 cm (4.45") |
| Verpakking | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 - 45 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 10 - 80 procent |
| Luchtvochtigheid bij opslag | 20 - 60 procent |
| Logistieke gegevens | |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 329 kg |
| Gewicht omdoos | 1,5 kg |
| Inhoud doos of mastercarton | 5 stuk(s) |
| Producten per pallet | 960 stuk(s) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1219 x 1016 x 1676 mm |
| Afmetingen grote omdoos (B x D x H) | 273 x 330 x 152 |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 20 stuk(s) |
| Overige specificaties | |
| Afmetingen (B x D x H) | 113 x 27,9 x 111 mm |
| Totale opslagcapaciteit | 800 GB |
| Tapebreedte (metrisch) | 1,26 cm |
| Leessnelheid | 120 MB/s |
| Bedrijfstemperatuur, bereik | 79 |
| Registratietechnologie | LTO-3 Ultrium |
| Mediaformaat | Re-writable |
| Levensduur archiefopslag | 30 jaar |
| Gewicht (imperiaal) | 0,272 kg (0.6 lbs) |
| Coërciviteit | 2500-2850 Oe |
| Basisfilm | Metal Particle |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 113 x 27,9 x 111 mm (4.45 x 1.1 x 4.37") |
| Aantal per doos | 20 stuk(s) |
| Pallet brutogewicht | 329 kg |
| Maat | 11,3 cm (4.45") |
| Gewicht omdoos | 1,5 kg |
| Inhoud doos of mastercarton | 5 stuk(s) |
| Producten per pallet | 960 stuk(s) |
| Afmetingen pallet (B x D x H) | 1219 x 1016 x 1676 mm |
| Afmetingen grote omdoos (B x D x H) | 273 x 330 x 152 |
| Aantal (buitenste) hoofdverpakkingen per pallet | 20 stuk(s) |