Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Prestatie | |
|---|---|
| SFP transceiver type | Vezel-optiek |
| Soort aansluiting | SFP+ |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 10000 Mbit/s |
| Maximaal bereik | 10000 m |
| Golflengte | 1310 nm |
| Single-mode glasvezelkabel (SMF) ondersteund | Ja |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85369010 |
| Netwerk | |
| SFP transceiver type | Vezel-optiek |
| Soort aansluiting | SFP+ |
| Maximale overdrachtssnelheid van gegevens | 10000 Mbit/s |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 13,8 mm |
| Diepte | 55,7 mm |
| Hoogte | 11,9 mm |
| Gewicht | 20 g |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85369010 |