Offer details
Beschrijving
Specificaties
| Processor | |
|---|---|
| Processorgeneratie | AMD EPYC 9005 Series |
| Processor cache type | L3 |
| Processor cache | 64 MB |
| Frequentie van processor | 2,6 GHz |
| Processorfamilie | AMD EPYC |
| Processormodel | 9115 |
| Aantal processorkernen | 16 |
| Aantal geïnstalleerde processoren | 1 |
| Processorfabrikant | AMD |
| Maximale turbofrequentie van processor | 4,1 GHz |
| Geheugen | |
| Intern geheugen | 64 GB |
| Maximum intern geheugen | 3 TB |
| Intern geheugentype | DDR5-SDRAM |
| Kloksnelheid geheugen | 6400 MHz |
| Geheugenslots | 12x DIMM |
| Geheugenlayout | 2 x 32 GB |
| Opslagmedia | |
| Totale opslagcapaciteit | 960 GB |
| Ondersteunde RAID-controllers | HPE MR408i-o Gen11 x8 Lanes 4GB Cache OCP SPDM Storage Controller |
| RAID support | Ja |
| Soort optische drive | Nee |
| SSD interfaces | SATA III |
| SSD capaciteit | 480 GB |
| Aantal geïnstalleerde SSD's | 2 |
| Netwerk | |
| LAN controller | Broadcom BCM5719 |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet interface type | Gigabit Ethernet |
| Poorten & interfaces | |
| Aantal poorten USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type A | 3 |
| VGA (D-Sub)poort(en) | 1 |
| Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten | 4 |
| Uitbreidingsslots | 4 maximum, for detailed descriptions refer to the QuickSpecs |
| Aantal beheerpoorten | 1 stuk(s) |
| Design | |
| Type behuizing | Rack (1U) |
| Soort optische drive | Nee |
| Rack-montage | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Type koeling | Actief |
| Prestatie | |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Beveiligingseigenschappen | For full security features refer to the QuickSpecs |
| Beheerplatform | HPE iLO Standard with Intelligent Provisioning (embedded), HPE OneView Standard (requires download), HPE iLO Advanced, HPE iLO Advanced Premium Security Edition, HPE OneView Advanced (require licenses), and HPE Compute Ops Management Refer to the iLO 6 User Guide |
| Software | |
| Inclusief besturingssysteem | Nee |
| Energie | |
| Redundante voeding | Ja |
| Soort voeding | 2x HPE 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug Power Supply Kit |
| Aantal hoofdvoedingen | 2 |
| Netvoeding | 1000 W |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte | 649,4 mm |
| Hoogte | 242 mm |
| Gewicht | 27,1 kg |
| Diepte | 916 mm |
| Overige specificaties | |
| Beveiligingseigenschappen | For full security features refer to the QuickSpecs |
| Aantal ondersteunde processoren | 1 |
| Standard fans | 7x Standard Fans |
| Opslagschijf type | 2x HPE 480GB SATA 6G Read Intensive SFF BC Multi Vendor SSD |
| Gewicht (imperiaal) | 27,1 kg (59.8 lbs) |
| Afmetingen (B x D x H) (Brits) | 599,9 x 915,9 x 242,1 mm (23.6 x 36.1 x 9.53") |