Lenovo ThinkVision MS30 (S) Zwart 2.0 kanalen 4 W
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4XD1K97400
- EAN: 0195892079842
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Audio | |
|---|---|
| Gemiddeld vermogen | 4 W |
| Audio-uitgangskanalen | 2.0 kanalen |
| Front speaker sensitiviteit | 85 dB |
| Soundbar luidspreker | |
| Soundbar speaker RMS vermogen | 4 W |
| Impedantie | 4 Ohm |
| Signaal/ruis-verhouding | 64 dB |
| Totale harmonische vervorming (THD) | 3 procent |
| Aantal mid-range drivers | 2 |
| Aantal luidsprekers | 2 |
| Subwoofer | |
| Meegeleverde subwoofer | Nee |
| Kenmerken | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Plug and play | Ja |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Nee |
| Certificering | CE voor EU/EFTA FCC en ICES voor Noord-Amerika CB (62368 -1) KCC voor Zuid-Korea BSMI voor TW VCCI voor Japan UKCA voor VK BIS voor India |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | -5 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 0 - 90 procent |
| Technische details | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ophangsysteem voor aan de muur | Nee |
| Hoogte verpakking | 80 mm |
| Diepte verpakking | 70 mm |
| Breedte verpakking | 300 mm |
| Breedte | 256,4 mm |
| Diepte | 34,5 mm |
| Hoogte | 124 mm |
| Poorten & interfaces | |
| Connectiviteitstechnologie | Bedraad |
| Bluetooth | Nee |
| Wifi | Nee |
| Netwerk | |
| Bluetooth | Nee |
| Wifi | Nee |
| Gewicht en omvang | |
| Soundbar gewicht | 158 g |
| Gewicht verpakking | 287 g |
| Hoogte verpakking | 80 mm |
| Diepte verpakking | 70 mm |
| Breedte verpakking | 300 mm |
| Breedte | 256,4 mm |
| Diepte | 34,5 mm |
| Hoogte | 124 mm |
| Verpakking | |
| Gewicht verpakking | 287 g |
| Hoogte verpakking | 80 mm |
| Diepte verpakking | 70 mm |
| Breedte verpakking | 300 mm |
| Certificaten | |
| Plug and play | Ja |
| Certificering | CE voor EU/EFTA FCC en ICES voor Noord-Amerika CB (62368 -1) KCC voor Zuid-Korea BSMI voor TW VCCI voor Japan UKCA voor VK BIS voor India |