| Kenmerken |
|---|
| Stroom | 1.5 A |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Uitgangsvermogen | 65 W |
| Soort voeding | Binnen |
| Bedoeld voor | Universeel |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | CB, CCC, CECP, BIS, BSMI, CE, DERZH, EAC, INSM, IRAM, ISC, KC, KONCAR, KVALITET, Moroccan, NOM-01, NOM-29, NRCAN, PSB, PSE, SEC, SII, SIRIM, SONCAP, ST, TUV, UK, UKCA, UL |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Energie |
|---|
| Stroom | 1.5 A |
| Ingangsspanning | 100 - 240 V |
| Uitgangsvermogen | 65 W |
| Prestatie |
|---|
| Soort voeding | Binnen |
| Bedoeld voor | Universeel |
| Certificering | CB, CCC, CECP, BIS, BSMI, CE, DERZH, EAC, INSM, IRAM, ISC, KC, KONCAR, KVALITET, Moroccan, NOM-01, NOM-29, NRCAN, PSB, PSE, SEC, SII, SIRIM, SONCAP, ST, TUV, UK, UKCA, UL |
| Design |
|---|
| Snoerlengte | 1,7 m |
| Kleur van het product | Zwart |
| Eisen aan de omgeving |
|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V) | 8 - 80 procent |
| Certificaten |
|---|
| Certificering | CB, CCC, CECP, BIS, BSMI, CE, DERZH, EAC, INSM, IRAM, ISC, KC, KONCAR, KVALITET, Moroccan, NOM-01, NOM-29, NRCAN, PSB, PSE, SEC, SII, SIRIM, SONCAP, ST, TUV, UK, UKCA, UL |
| Gewicht en omvang |
|---|
| Gewicht | 175 g |
| Breedte | 56 mm |
| Diepte | 28,5 mm |
| Hoogte | 56 mm |
| Snoerlengte | 1,7 m |
| Verpakking |
|---|
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 118 mm |
| Diepte verpakking | 95,5 mm |
| Hoogte verpakking | 80 mm |
| Gewicht verpakking | 265 g |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Inhoud van de verpakking |
|---|
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |