| Muis |
|---|
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Aantal knoppen | 3 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Bedoeld voor | Kantoor |
| Bewegingsresolutie | 1200 DPI |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Programmeerbare muisknoppen | Nee |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Nee |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Certificering | ANATEL, BIS, BSMI, CB, CE, CE, CITC, CNC, CONATEL, cTUVus, EAC, ETA, FCC, IC, ICASA, IFETEL, IMDA, KCC, MIC, MOC, NCC, NTC, NTRA, RCM, SDPPI, SIRIM, SRRC, SUBTEL, TRA, TUV Mark |
| Invoerapparaat |
|---|
| Aansluiting | RF Draadloos |
| Aantal knoppen | 3 |
| Bewegingsdetectietechnologie | Optisch |
| Bedoeld voor | Kantoor |
| Bewegingsresolutie | 1200 DPI |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Scroll type | Wiel |
| Programmeerbare muisknoppen | Nee |
| Aanpasbare bewegingsresolutie | Nee |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Certificering | ANATEL, BIS, BSMI, CB, CE, CE, CITC, CNC, CONATEL, cTUVus, EAC, ETA, FCC, IC, ICASA, IFETEL, IMDA, KCC, MIC, MOC, NCC, NTC, NTRA, RCM, SDPPI, SIRIM, SRRC, SUBTEL, TRA, TUV Mark |
| Design |
|---|
| Kleur van het product | Zwart |
| Vormfactor | Ambidextrous |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Certificering | ANATEL, BIS, BSMI, CB, CE, CE, CITC, CNC, CONATEL, cTUVus, EAC, ETA, FCC, IC, ICASA, IFETEL, IMDA, KCC, MIC, MOC, NCC, NTC, NTRA, RCM, SDPPI, SIRIM, SRRC, SUBTEL, TRA, TUV Mark |
| Ergonomie |
|---|
| Ergonomisch ontwerp | Ja |
| Energie |
|---|
| Stroombron | Batterijen |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Type batterij | AA |
| Minimale systeemeisen |
|---|
| Ondersteunt Windows | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Eisen aan de omgeving |
|---|
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Gewicht en omvang |
|---|
| Breedte | 61 mm |
| Diepte | 106 mm |
| Hoogte | 33 mm |
| Gewicht | 60 g |
| Verpakking |
|---|
| Type verpakking | Blister |
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Garantiekaart | Ja |
| Inhoud van de verpakking |
|---|
| Meegeleverde ontvanger | Ja |
| Batterijen inbegrepen | Ja |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Garantiekaart | Ja |
| Overige specificaties |
|---|
| Gewicht | 60 g |