Lenovo 4XW1S62315 Draadloze presenter Bluetooth/RF Zwart
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4XW1S62315
- EAN: 0195892124535 1958921245354
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Poorten & interfaces | |
|---|---|
| Draadloze technologie | Bluetooth/RF |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Prestatie | |
| Draadloze technologie | Bluetooth/RF |
| Wireless ontvanger interface | USB |
| Bluetooth-versie | 5.3 |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Kenmerken | |
| Aantal knoppen | 3 |
| Plug and play | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificering | FCC, IC, BQB, ROHS, CE, CB, UKCA, CEC/DoE/Nrcan |
| Energie | |
| Capaciteit van de accu/batterij | 200 mAh |
| Ontvanger | |
| Wireless ontvanger interface | USB |
| Kleur | |
| Kleur van het product | Zwart |
| Certificaten | |
| Certificering | FCC, IC, BQB, ROHS, CE, CB, UKCA, CEC/DoE/Nrcan |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 60 mm |
| Diepte verpakking | 35 mm |
| Hoogte verpakking | 160 mm |
| Gewicht verpakking | 115 g |
| Breedte | 140 mm |
| Diepte | 30 mm |
| Hoogte | 12,6 mm |
| Gewicht | 46 g |
| Eisen aan de omgeving | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Minimale systeemeisen | |
| Ondersteunt Windows | Ja |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja |
| Verpakking | |
| Type verpakking | Doos |
| Breedte verpakking | 60 mm |
| Diepte verpakking | 35 mm |
| Hoogte verpakking | 160 mm |
| Gewicht verpakking | 115 g |
| Technische details | |
| Aantal knoppen | 3 |
| Type verpakking | Doos |
| Plug and play | Ja |
| Overige specificaties | |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |