Lenovo 4XJ1U03944 schermfilter 35,6 cm (14") Laptop Randloze privacyfilter voor schermen
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4XJ1U03944
- EAN: 0195892135388
Offer details
Beschrijving
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Maximale schermgrootte | 35,6 cm (14") |
| Soort | Randloze privacyfilter voor schermen |
| Geschikt voor | Laptop |
| Kenmerken | |
| Filterfuncties display | Privacy |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Compatibiliteit | X1 Carbon Gen9 |
| Lichttransmissie | 85 procent |
| Beperkt weergavehoek (tot) | 30° |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Ergonomie | |
| Maximale schermgrootte | 35,6 cm (14") |
| Compatibiliteit | X1 Carbon Gen9 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 385 mm |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Hoogte verpakking | 3 mm |
| Gewicht verpakking | 163 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 385 mm |
| Diepte verpakking | 250 mm |
| Hoogte verpakking | 3 mm |
| Gewicht verpakking | 163 g |