Lenovo 4XJ1K79631 schermfilter 40,6 cm (16") Laptop Randloze privacyfilter voor schermen
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4XJ1K79631
- EAN: 0195892089384
Offer details
Beschrijving
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Maximale schermgrootte | 40,6 cm (16") |
| Soort | Randloze privacyfilter voor schermen |
| Geschikt voor | Laptop |
| Kenmerken | |
| Filterfuncties display | Anti-blue, Antimicrobieel |
| Compatibiliteit | Lenovo P16/T16 Gen1 |
| Lichttransmissie | 85 procent |
| Beperkt weergavehoek (tot) | 30° |
| Vermindert blauwe licht tot | 35 procent |
| Blauwlichtfilter | Ja |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Ergonomie | |
| Maximale schermgrootte | 40,6 cm (16") |
| Compatibiliteit | Lenovo P16/T16 Gen1 |
| Gewicht en omvang | |
| Breedte verpakking | 387 mm |
| Diepte verpakking | 254 mm |
| Hoogte verpakking | 3 mm |
| Gewicht verpakking | 140 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 387 mm |
| Diepte verpakking | 254 mm |
| Hoogte verpakking | 3 mm |
| Gewicht verpakking | 140 g |