Lenovo 4XJ1D33268 schermfilter 35,6 cm (14") Laptop Randloze privacyfilter voor schermen
- Merk: Lenovo
- Categorie:
- SKU: 4XJ1D33268
- EAN: 0195892016960
Offer details
Verwante producten
Beschrijving
Specificaties
| Design | |
|---|---|
| Maximale schermgrootte | 35,6 cm (14") |
| Soort | Randloze privacyfilter voor schermen |
| Geschikt voor | Laptop |
| Kenmerken | |
| Filterfuncties display | Privacy |
| Beeldverhouding | 16:10 |
| Compatibiliteit | X1 Carbon Gen9 |
| Beperkt weergavehoek (tot) | 60° |
| Merkcompatibiliteit | Lenovo |
| Ergonomie | |
| Maximale schermgrootte | 35,6 cm (14") |
| Compatibiliteit | X1 Carbon Gen9 |
| Gewicht en omvang | |
| Diepte | 0,29 mm |
| Breedte verpakking | 387 mm |
| Diepte verpakking | 254 mm |
| Hoogte verpakking | 3 mm |
| Gewicht verpakking | 167 g |
| Verpakking | |
| Breedte verpakking | 387 mm |
| Diepte verpakking | 254 mm |
| Hoogte verpakking | 3 mm |
| Gewicht verpakking | 167 g |
| Technische details | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85299097 |
| Logistieke gegevens | |
| Code geharmoniseerd systeem (HS) | 85299097 |